Deepcool, Computex’te Assassin IV, LT820 AIO ve dijital örtülerle güncellenmiş tasarımları içeren yepyeni soğutma çözümlerini tanıttı.

Deepcool, Beyaz Renkli Assassin IV ve LT820 AIO Sıvı Soğutma ile Computex 2023’te Büyük Silahları Ortaya Çıkarıyor

Deepcool Assassin IV’ü zaten gördük ve onu piyasadaki en iyi görünen hava soğutuculardan biri olarak görüyoruz. Computex 2023’te, gördüğümüz görseller kadar etkileyici görünen güçlü Assassin IV’ün bir yakın çekimini elde ettik, ancak aynı zamanda tamamen beyaz renkli bir tasarıma sahip Assassin IV’ün yeni bir çeşidini de aldık. Bu yeni varyantın piyasaya biraz sonra çıkması bekleniyor, ancak beyaz renk temalarında PC toplayan ve harika bir soğutma performansı arayan kullanıcılar kesinlikle beyaz versiyonu dört gözle bekleyebilirler.

Ancak Deepcool standındaki ana cazibe Assassin IV değil. Bu başlık, üç adet 140 mm FDB fanı, etkileyici bir çok boyutlu Infinity pompa kapağı ve önceki LT serisi AIO soğutucularda gördüğümüz benzer bir tasarım dili olan devasa bir AIO sıvı soğutucusu olan yeni LT820’ye gidiyor. zaman.

Deepcool, dahili testlerde LT820’nin +%20 hız aşırtma ile 300W+ Intel Core i9-13900K’yi kolayca soğutmayı başardığından bahsetti. Şirket henüz resmi olarak herhangi bir termal ölçüm paylaşmadı, ancak lansmana yaklaştıkça onları bekleyebiliriz. AIO’nun 160-180 ABD Doları aralığında fiyatlandırılması bekleniyor.

İşleri biraz hafifleten şirket, AN600 olarak bilinen yukarıdan aşağıya bir soğutucuyu da sergiledi. CPU soğutucusu, 120 mm’lik bir fan ile donatılmış alüminyum bir gövdede 6 ısı borulu bir tasarıma sahiptir. Isı emici ayrıca daha uzun bellek DIMM’leri için 40 mm’lik bir ısı emici boşluğuna sahiptir. Bu, en iyi Mini ITX anakart tasarımları için kullanılır ve fanın içinde harika görünen yerleşik LED’ler bile vardır.

Dijital soğutucu cephesinde, ön tarafta sıcaklık okumasını gösteren ve RGB LED entegrasyonu ile birlikte gelen Dijital bir sürüm alan Deepcool AK620 de dahil olmak üzere beş soğutucumuz oldu. Fiyatlandırma, maksimum 10 ila 20 ABD Doları arasındaki farkla mevcut modellerden çok farklı olmamalıdır. Soğutucuların önce siyah çeşitleri, ardından beyaz renkli versiyonları sunulacak.

Son olarak, ATX-XL form faktörüyle gelen Deepcool Morpheus kasasına sahibiz. ATX ve E-ATX tasarımları arasında biraz. Bu kasanın harika yanı, tek ve çift odacıklı bir tasarıma sahip olması ve altı adede kadar 200 mm fanı destekleyebilmesidir. Muhafaza ön, arka, üst ve yanlarda tam ağ tasarımlarıyla birlikte gelir. Deepcool, kullanıcılara onu daha da özelleştirmek için küçük LEGO blokları sağlar. Morpheus kasası ayrıca piyasaya sürüldüğünde kasayla birlikte verilecek bir Dijital panelle birlikte gelir.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17