Blizzard’dan Rod Fergusson, Diablo 4 sunucularının lansman için “hazırlandığını” söyledi, ancak piyasaya sürüldüğünde işlerin ters gitme olasılığını göz ardı edemiyor.

Ile konuşmak OyunlarRadar, Fergusson, Blizzard’ın lansman gününü “olabildiğince sorunsuz” hale getirmek için “işi yaptığını” söyledi. Ancak Fergusson, hayranların lansman gününde işlerin potansiyel olarak “biraz inişli çıkışlı” olabileceğine hazırlıklı olmaları gerektiğini söyledi.

Şimdi oynuyor: Diablo 4 Video İncelemesi

“Ama bizim umutlarımız, tıpkı onlarda yaptığımız gibi. [beta testing] hafta sonları öğreniyor ve adapte oluyoruz” dedi.

Diablo hayranları, Diablo III’ün 2012’deki sıkıntılı lansmanını ve birçokları için piyasaya sürüldüğünde deneyimi mahveden kötü şöhretli “Error 37″yi şüphesiz hatırlayacaklardır. Buna rağmen oyun 24 saatte 3,5 milyon kopya sattı ve rekorlar kırdı. Sunucu sorunlarıyla ilgili olarak, Blizzard sonunda işleri tersine çevirdi ve Diablo III bir başarı öyküsü oldu.

Hayranlar, kesinlikle Diablo IV’ün bu hafta piyasaya sürüldüğünde sorunsuz bir başlangıç ​​yapmasını umuyor olacaklar.

GameSpot’un Diablo IV incelemesi, oyuna 8/10 puan verdi. Eleştirmen Alessandro Barbosa, oyunun “şaşırtıcı derecede hareketli ve sürükleyici hikayesi, geçmiş kayıtlardan tüm doğru dersleri öğrenmiş oyun sistemlerini özetliyor” dedi.

Bugünlerde büyük oyunlarda norm haline geldiği üzere, fazladan ödeme yapan kişiler 1 Haziran’dan itibaren Diablo IV’ü erken oynayabilirler. Bu arada standart sürüm 5 Haziran’da geliyor. Daha fazla bilgi için, kilit açma süreleri için GameSpot’un Diablo IV kılavuzuna göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1