Yani… bu kadar mı?
Gif: Gizmodo

Apple bir sonrakini paylaşmaktan gerçekten heyecan duyuyor artırılmış adımlar gerçeklik teknolojisi bu yılın WWDC’sio kadar ki teaserını yayınladı AR deneyimi‘ iPhone’lara ve iPad’lere. Umarız şirketin söylenti kulaklık bundan biraz daha heyecan verici.

Salı günü, Apple güncellendi Apple Etkinlikleri yaklaşan şirket konferansını tanıtmak için sayfa. sayfa da veriyor iPhone ve iPad kullanıcıları için bir düğme “AR deneyimini görüntüleyin.” tıklamak Apple’ın psychedelic WWDC logosunu cihazınızın ekranının ortasında yüzdürür ve hepsi bu kadar. Dönen, yağ kaygan renkli Apple logosunun içinde bazı text bu “5 Haziran 2023” yazıyor.

Logoyla anlamlı bir şekilde etkileşim kuramazsınız, yani bazı Instagram filtrelerinden daha azı vardır.. Logoyu, belirtmekten nefret ediyorum, sadece bir video olan IRL dikkat dağıtıcı unsurları olmadan görmek için “Nesne” modunda bile görüntüleyebilirsiniz. sayfa yapabilirken CEO Tim Cook başını kameraya çevirdiğinde biraz daha ilginç bir şey gösterin gelecek haftabu çekingen AR’nin ifadesi, Apple’ın şu ana kadarki tereddütleri ile tutarlıdır. tamamen sanal gerçeklik alanına girmek için.

Aynı zamanda, şirket konferansından önce bir tür AR’yi zorluyor, ancak orada bir miktar varlığının olacağını doğruluyor. Cupertino, California merkezli şirketin büyük geliştirici konferansında ‘Reality’ kulaklığını sergilemesi bekleniyor. Bildirilen 3.000 dolarlık cihaz, ilk başlangıcından bu yana biraz değişti planlanmış bir AR gözlüğü olarak. cihaz olmuştur birkaç kez ertelendi son birkaç yılda, ve son raporlar, cihazın bir kullanması beklendiğinden tartışmalı olabileceğini belirtiyor. harici pil paketi kulaklığa bir kabloyla bağlı.


Gizmodo’nun tüketici elektroniği seçimlerinden daha fazlasını ister misiniz? için kılavuzlarımıza göz atın. en iyi telefonlar, en iyi dizüstü bilgisayarlar, en iyi kameralar, en iyi televizyonlar, en iyi yazıcılarVe en iyi tabletler. Bir sonraki büyük şey hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, şu kılavuzumuza bakın: eiPhone 15 hakkında bildiğimiz her şey. Tıklamak Burada The Inventory’deki arkadaşlarımız sayesinde günün en iyi fırsatlarından tasarruf etmek için.genel-7