Öyleyse, şunu hayal edin: annenizden bir telefon alırsınız. Android telefon ve onunla bir çeşit sorunu var Galaksi S23. Neyin yanlış olduğunu tam olarak anlayamıyorsun ama aynı zamanda seyahat ediyorsun ve yardım etmesi için onu ziyaret edemiyorsun.

toplam serseri. Ve çoğumuz teknisyenler, ebeveynler, büyükanne ve büyükbabalar veya arkadaşlar ile bu pozisyondaydık. Bu nedenle, güvenli ekran paylaşımını destekleyen bir uygulama için sağlam bir seçeneğe sahip olmak çok önemlidir, ancak biraz nadirdir.

Şimdi, beni yanlış anlamayın – tam da bu tür senaryolar nedeniyle yıllar boyunca birkaç tane kullandım. Ancak uygulamanın kullandığı teknolojiyi hiç kullanmadım ve işim biter bitmez kaldırmak için acele ettim.

Ama şimdi, örneğin WhatsApp durumu ve uçtan uca şifrelemesi ile böyle bir özellik sunmaya başlarsa… İlgilenirdim. Ve şuna bakar mısın? WABetaBilgisi en son WhatsApp beta sürümünde ekran paylaşımının izlerini ortaya çıkardık.

Bu özellik, Android için manifatura uygulamasının 2.23.11.19 sürümü aracılığıyla kullanılabilir. İşin özü oldukça basit: Görüntülü arama sırasında dokunabileceğiniz yeni bir düğme var, ardından ekranınızı aramadaki diğer herkesle paylaşabileceksiniz.

Kullanıcılar da istedikleri zaman akışı kesebilecekler! Ve bu arada, yeni bir düğmeden bahsetmişken: arama içi düğme düzeninin tamamı yenilenmiş gibi görünüyor, böylece daha temiz ve estetik açıdan hoş görünüyor.

Olduğu söyleniyor, bu sadece Android’in daha yeni sürümleri için mevcut gibi görünüyor. Bu, Android’in eski bir sürümünü kullanıyorsanız, ekranınızı paylaşamayacağınızı söylemek içindir. Bunun tersi de geçerlidir: Alıcınız eski bir droid kullanıyorsa, paylaşılan bir ekranı göremez.

Genellikle bunun gibi keşfedilmemiş özelliklerde olduğu gibi, canlı sürümde herkes için ne zaman kullanılabilir olacağını bilmiyoruz. Ama nihayet geldiğinde oldukça faydalı olacağını biliyoruz!telefon-1