The Last of Us, HBO’nun son yıllardaki en popüler dizilerinden biriydi ve hayranlar anlaşılır bir şekilde dizinin ikinci sezonu için ne zaman geri dönebileceğini öğrenmeye hevesli. Bunun ne zaman olacağını bilmiyoruz, ancak HBO patronu Francesca Orsi, Hollywood yazarlarının grevinin başlamasından önceki planın, Naughty Dog’un video oyununa dayanan dramanın ikinci sezonu için geri dönmesi olduğunu belirtti. 2025.

O söyledi Son teslim tarihi Yine de, işin durması nedeniyle programın nasıl etkilenebileceğini “söylemek için çok erken”. Orsi, “2025’te bir süredir The Last Of Us’a bakıyorduk” dedi.

Ayrıca röportajda Orsi, Sezon 2’nin yeni kadro üyeleri ekleyeceğini, ancak şu anda buna “giremeyeceğini” söyledi. 2. Sezonun The Last of Us Part II’deki olayları uyarlaması ve o oyunun ana karakterlerinden Abby’nin dizinin 2. Sezonunda yer alması bekleniyor. Orsi ayrıca, Sezon 1’deki Calgary’nin aksine, Sezon 2’nin Vancouver’da çekileceğini doğruladı.

“Söyleyebileceğim tek şey [showrunner Craig Mazin is] Orsi, hem eğlence açısından tıklayıcılarla ilgili olarak hem de karakterlerimiz Joel, Ellie ve ötesindeki daha incelikli, karmaşık karakter dinamiği açısından büyük bir dönüş yapıyor,” dedi.

The Last of Us’ın gelecekte bir noktada üçüncü sezon için geri dönmesi bekleniyor. Orsi, henüz hiçbir şeyin kilitlenmediğini ve HBO’nun her seferinde bir sezon bir şeyler aldığını söyledi.

“Sanırım Craig ve [writer Neil Druckmann] Hala nerede sona ereceklerini çözüyorlar,” dedi Orsi. “Bu noktada 3. Sezon olacağımızın garantisi yok ama ikisinin de 3. Sezon için bir vizyonu olduğunu biliyorum. daha fazlasını yapmak için kendisi [seasons]Henüz bilmiyorum.”

Hollywood yazarlarının grevi bir dizi büyük projeyi etkiliyor. Marvel’s Blade filminin yapımı durdurulurken, Stranger Things 5. Sezon da geçici olarak kapatılıyor. House of the Dragon ve The Rings of Power gibi bazı diziler, sette yazar olmamasına rağmen grev sırasında çekime devam ediyor.

Bu, 2007-2008’den beri ilk yazar grevi. Yazarlar, grevin başladığı 2 Mayıs’tan bu yana Disney, WB Discovery ve Netflix gibi şirketler için Kaliforniya’daki büyük stüdyo arsalarının dışında grev yapıyor. senaryo yazımı için yapay zeka kullanımına ilişkin.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1