Halls of Torment, Chasing Carrots’tan bir horde hayatta kalma rogue-lite oyunudur. Başlık temelde Vampire Survivors ve ilk Diablo’nun bir kombinasyonu ve çok eğlenceli. Oyun şu anda erken erişim aşamasında olduğundan bazı özellikler eksik ve teknik sorunlar ve sınırlamalar olması kaçınılmaz. Halls of Torment ultrawide sorunlarını çözmek istiyorsanız, bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

PC’de Halls of Torment Ultrawide Sorunlarını Düzeltme

Halls of Torment ultra geniş çözünürlüklerde çalışırken, oyun sırasında yanlarda siyah çubuklar bulunur. Bu ultra geniş destek eksikliği, kullanıcılar için biraz can sıkıcı olabilir ve bunu ele almak için, Gül geniş ekran topluluğundan sorun için zaten bir düzeltme yayınladı.

  • Aşağıdakilere gidin GitHub bağlantısı
  • Biraz aşağı kaydırın ve yamanın en son zip dosyasını indirin (229 KB) altında Varlıklar tıklayarak. Yazma itibariyle, sürüm 1.0
Eziyet Salonları Yaması
  • Bu, aşağıdaki gibi bir sıkıştırma aracı kullanarak çıkartmanız gereken zip dosyasını indirecektir. Winrar veya 7zip
  • Dosyayı oyunun kurulum konumuna çıkartın

Bu yamayı yüklemek için yapmanız gereken tek şey bu. Halls of Torment’ı bir sonraki başlatışınızda, yanlarda siyah çubuklar olmadan ultra geniş çözünürlükte düzgün bir şekilde çalışacaktır. Yama uygulanmışken oyun böyle görünüyor.

Yama Uygulanan Halls of Torment Ultrawide Ekran Görüntüsü
Yama Uygulanan Halls of Torment Ultrawide Ekran Görüntüsü

Geliştiricilerin, erken erişim geliştirme planlarında muhtemelen bir hedef olabilecek resmi desteği de eklemelerini umuyoruz.

Krediler ve Destek

Düzeltme için tüm krediler Gülve onları şu adreste desteklemeyi düşünebilirsiniz: Patreon veya SatınMeACoffee.

Bu yamayı Steam sürümünde şu adreste test ettiler: 2560×1080, 3440×1440, 3840×1080Ve 5120×1440 çözünürlükler.

Star Wars Jedi: Survivor, Dead Island 2 ve Sherlock Holmes the Awakened gibi son sürümler için diğer ultra geniş kılavuzlarımıza göz atın.

Bu kılavuzun yardımcı olduğunu ve PC’nizdeki Halls of Torment ultrawide sorunlarını çözebildiğinizi umuyoruz. Aşağıdaki yorumlarda herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.oyun-5