Honkai Star Rail yapılarının kapsamlı bir listesini mi arıyorsunuz? Hoyoverse’nin yıldızlararası gacha oyunu, benzersiz ve renkli karakterlerden oluşan sürekli genişleyen bir liste içerir, ancak onları pankartlardan çıkarmak savaşın sadece yarısıdır. Ayrıca, zorluklara karşı kendi savaşlarıyla birlikte gelen formda savaşmalarını sağlamak için onları doğru ekipmanla eşleştirmeniz gerekir. Neyse ki, tüm Honkai Star Rail yapılarımızı tek bir kılavuzda topladık, böylece panodaki en iyi yapıları kolayca takip edebilirsiniz.

Elbette, değerli yükseltme malzemelerinizi yalnızca Honkai Star Rail’in sunduğu en iyi karakterler için harcamak istiyorsanız, bu kılavuzu Honkai Star Rail katman listemizle eşleştirdiğinizden emin olun. Ayrıca, çeşitli Honkai Star Rail afişlerinden yepyeni karakterler çıkardığınızda kolayca başvurabilmeniz için bu sayfaya yer işareti koymanızı önemle tavsiye ederiz. Daha fazla uzatmadan, bunların hepsi incelemeniz için hazır olan en iyi Honkai Star Rail yapılarıdır.

Honkai Star Rail yapıları

İşte her karakter için en iyi Honkai Star Rail yapısı:

En iyi Honkai Star Rail yapıları nasıl oluşturulur?

Karakterleriniz için en iyi Honkai Star Rail yapılarını kullandığınızdan emin olmanın en kolay yolu, yukarıdaki listeden adlarını seçmektir. Ancak, en iyi yapıyı oluşturmak için gerekli donanıma sahip olmadığınızı ve bu arada biraz daha az uygun bir şeyle yetinmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Sizi doğru yolda tutmak için, sürekli genişleyen Honkai Yıldız Raylı Işık Konileri ve Kalıntıları koleksiyonunuzdan seçim yapmanıza yardımcı olacak bazı genel ipuçlarımız var.

Honkai Star Rail yapılarını oluştururken, önce Honkai Star Rail karakterlerinizin ölçeklendiği birincil istatistiği belirlemelisiniz. Bunu, ‘Karakterler’ menüsündeki Becerilerinin açıklamasını gözden geçirerek veya kendi en iyi yapılarımızda her karakter için hangi istatistikleri seçtiğimizi kontrol ederek yapabilirsiniz. Genel olarak konuşursak, karakterlerin rollerini tamamlayan istatistiklerden faydalanmasını bekleyebilirsiniz – örneğin, hasar verenler her zaman bir saldırı bonusundan faydalanacaktır.

Honkai Star Rail yapıları: Sushang, Luocha ve Dan Heng, Honkai Star Rail kampanyasının bir parçası olarak savaşta birlikte duruyor.

Bir karakterin kitinin ana noktasını hesaba katmak da önemlidir. Örneğin, Jing Yuan’ın tüm ölçeği saldırı statüsünü azaltır, ancak hız bonusları ultisinin Eylem Başına Darbesini artırabilir ve bu nedenle uzun vadede daha faydalı olabilir. Bütün bunlar kulağa kafa karıştırıcı gelmeye başladıysa endişelenmeyin – beş yıldızlı kazananlarımızın yanı sıra oynaması ücretsiz bazı alternatifler için yapım kılavuzlarımıza bakın.

Honkai Star Rail yapılarımız emrinize amade olduğundan, karakterlerinizi Warps’tan aldığınız andan itibaren hazırlamakta hiçbir sorun yaşamazsınız. Çekmenin zorluğunu hissediyorsanız, en yeni Honkai Star Rail kodlarını, bir sonraki beş yıldızınızı çekme şansı için ihtiyacınız olduğu kadar Stellar Jade için kullandığınızdan emin olun. Son olarak, yıldızlar arasında çığır açan yolculuğumuzda nasıl ilerlediğimizi öğrenmek için Honkai Star Rail incelememize göz atın.oyun-2