Diablo 4 1. sezon başlangıç ​​tarihi nedir? Diablo 3’ün çok sevilen bir özelliği, sezonların (yeniden) tanıtımıyla Diablo 4’te geri dönüyor. Yeni görev dizilerinden öğelere, oyun mekaniğine ve daha fazlasına kadar her şeyi tanıtacaklar. Sanctuary’nin zengin, karanlık, gotik dünyasını genişletmek için Blizzard, ister Sanctuary’e ilk adımlarını atan taze yüzlü bir oyuncu olun, ister dünyanın kır saçlı bir gazisi olun, oyuncuların dişlerini geçirecekleri çok şey olmasını sağlayacak. Yanan Cehennemler.

Blizzard’ın yeraltı dünyasına Diablo 4 biçimindeki son saldırısı için Diablo 4’ün çıkış tarihine ulaşmamıza çok az kaldı, bu nedenle geliştiricilerin her canlı yayınını izledik ve sezon yol haritasıyla ilgili tüm bilgileri aldık. Sezonluk model, tüm Diablo 4 sınıflarında mevcut olacak, ancak bu şu anda nasıl görünüyor?

Diablo 4 1. sezon ne zaman başlıyor?

Blizzard, Diablo 4’ün 1. sezonunun Temmuz ortasından sonuna kadar başlayacağını onayladı. Her mevsim, yılda dört mevsim olmak üzere üç ay sürecek.

son sırasında geliştirici canlı yayını, Blizzard, bu sezonların aslında DLC parçaları halinde devam etmeyi planladığı ana senaryodaki hikayeye devam etmeyeceğini doğruladı. Bunun yerine sezonlar, Sanctuary’nin hikayesini daha da derinleştiren ayrı, bağımsız hikayeler olacak ve 1. sezonun tam teması oyun başladığında duyurulacak.

Sezonların getirdiği tüm eğlenceden yararlanmak istiyorsanız sezonluk karakterlere ihtiyacınız olacak; her biri yeni bir başlangıçtır, seviye atlayan ve sezonluk içeriği deneyimleyen ve harika ganimetler elde eden birinci seviyeden. Sezon sona erdiğinde, her sezon karakteri Eternal Realm’e aktarılır ve böylece oyuncular canlarının istediği gibi öldürmeye ve yağmalamaya devam edebilir. Bu, her yeni sezon geldiğinde sıfırdan başlayabileceğiniz anlamına gelir; ancak son canlı yayında onaylandığı gibi, kampanyayı zaten bir kez tamamladıysanız, onu atlayabilir ve doğrudan yeni sezonun oynanışına dalabilirsiniz.

Diablo 4 sezonları nelerdir?

Diablo 4’teki sezonlar hakkında bilinmesi gereken ilk şey, mevsimlerin önce ana kampanyayı tamamlamak için zamana sahip olmanız için tasarlanmış olmalarıdır. Diablo 4’ü yenmenin ne kadar süreceği, deneyiminize bağlıdır, ancak şu anda ana hikaye için yaklaşık 35 saat olduğu tahmin ediliyor, bu da size önce iblis ordularını diş, pençe, büyü veya sadece eski iyi ile yok etmeniz için bolca zaman veriyor. dünyayı dolaşırken yolunuzu yağmalarken moda öfke.

Diablo 4 sezonları hangi içerikleri içerecek?

Her yeni sezon oyuna yeni değişiklikler getirecek; Blizzard, yeni öğeler, kusursuz tahtalar, karakterler, oynanış mekaniği, sınıf dengesi değişiklikleri ve daha fazlasıyla sizi iblis öldürme konusunda en iyi durumda tutmaya hevesli, bu nedenle Diablo 4 her giriş yaptığınızda taze hissettiriyor. Buna yepyeni bir dünya da dahildir Her mevsimde ortaya çıkan olay, Boğulmuşların hafta sonu sürecek bir istilasının uyarısı olabilir veya belki de Kuru Bozkırların kayalıkları arasında mal satan kimliği belirsiz bir tüccar olabilir.

Blizzard’ın canlı akışı sırasında işaret ettiği başka bir şey de, eğer belirli bir oyun mekaniği seviliyorsa, onu elinde tutmayı veya belki de temel oyun döngüsüne daha iyi uyacak şekilde değiştirmeyi düşünmekten mutluluk duyacağıdır.

Diablo 4 sezon yol haritası: gri hedefleri olan siyah bir ekran ve bazı kalan çok gizli

Diablo 4 sezon hedefleri

Sezonda yaptığınız her şey sezon yolculuğunun bir parçasıdır; gittikçe daha büyük ödüllere giden yol boyunca bir harita. Oyunculara, bir zindan (bunlar ayrıca her sezon yenilenir), eşya toplamak veya belirli bir etkinliği veya mücadeleyi tamamlamak gibi tamamlamaları gereken hedefler belirlenecek. Tüm bunlar sezon yolculuğunu besleyecek ve oyuncular, her yeni sezonda sunulanlar da dahil olmak üzere benzersiz kozmetik ödüller için kullanabilecekleri ün kazanacak ve Diablo 4’ün savaş geçişi sisteminde ilerleme sağlayacak.

Sonuç olarak, Diablo 4 için heyecanlanacak çok şey var, sadece öndeki devasa, genişleyen kampanya için değil, aynı zamanda sayısız karakter kadrosuna ve karanlık, kanlı mitosa daha derinden inmemizi sağlayacak devam eden sezonluk hikaye için. Sığınak her zamankinden daha fazla. Tam bir özet için derinlemesine Diablo 4 incelememize göz atın.oyun-2