Teknolojik gelişmeler, bütçe telefonlarının çok daha iyi hale geldiği anlamına geliyor. Aslında, kısa bir süre önce gerekli görülen özellikler olmadan yaşayamıyorsanız, üst düzey bir telefon yerine giriş seviyesi bir telefona yönelmelisiniz. eğer istersen kalemli sağlam, kir-ucuz telefon, Moto G Stylus 2022 satışta.
1.000 doları aşan fiyat etiketleri olan birinci sınıf telefonlar, hayatınızda bir kez kullanabileceğiniz gösterişli özellikler (çılgınca yakınlaştırma yetenekleri ve silmenize izin verilmeyen uygulamalar gibi) kazanmaya devam ediyor, ancak önemli özellikleri atıyor ve aksesuarları ortadan kaldırıyor.

Bu davranıştan rahatsızsanız, Moto G Stylus 2022 tam size göre bir telefon. 90Hz yenileme hızına sahip 6,8 inçlik geniş bir ekrana sahiptir. Bu arada, iPhone 14 hala 60Hz ekrana takılıp kalmış durumda.

Helio G88 tarafından desteklenmektedir ve performansı liste başı olmasa da hiçbir şekilde yavaş değildir. Ayrıca, telefonun 6 GB RAM’e sahip olması da yardımcı olur, bu nedenle performans çoğunlukla makuldür, ancak bazen gecikmeler ve titremeler yaşayabilirsiniz, bu da bu fiyata kabul edilebilir bir değiş tokuştur.

Cihaz, 5.000 mAh pil içerir ve tek bir şarjla iki gün sürer. Telefon, diğer akıllı telefon üreticilerinin çoğu tarafından artık ücretsiz bir aksesuar olarak sunulmayan bir şarj cihazıyla birlikte gelir.

50MP ana kamera ile üçlü kamera dizilimine sahiptir ve oldukça iyi fotoğraflar çeker ve hatta gece modu vardır.

Adından da anlaşılacağı gibi, Moto G Stylus bir kalemle birlikte gelir. Cihaz ayrıca bir kulaklık girişi ve bir microSD yuvasına sahiptir. Telefona üç yıllık yazılım güncellemesi sözü verildi.

128GB Moto G Stylus 2022’nin fiyatı 299,99 ABD Dolarıdır, ancak Best Buy şu anda 169,99 ABD Doları’na satmaktadır ve size 130 ABD Doları tasarruf etme fırsatı vermektedir.

Çok uygun fiyatlı ve gerekli tüm özelliklere sahip, güvenilir, gösterişsiz bir telefon istiyorsanız alın.telefon-1