Warner Bros.'un Posteri  Ana kadroyu içeren Blade Runner 2049.

resim: Warner Bros.

Şimdi yaklaşanları ekleyebilirsiniz Bıçak Sırtı 2099 Yazarlar Grevinden etkilenen programlar listesine TV dizisi.

Göre BBCPkırağı Video serisi çekimleri Kuzey İrlanda’daki Belfast Harbour Stüdyolarında başlayacaktı. tarafından devam eden grev Amerika Yazarlar Birliği gibi programları veya filmleri ABD dışında çekilen yazarları da etkiler. 2099. Ve henüz bir Dolunay grev başladığından beri, bilim kurgu dizisi 2024 baharına kadar yeniden üretime başlamayabilir.

Çıkışa konuşan Northern Ireland Screen (ülkenin ulusal ekran ajansı), üretimin durdurulmasından “son derece hayal kırıklığına uğradığını” söyledi. CEO’su Richard Williams, şirketin “mürettebatın işe geri dönebilmesi için yakında adil bir anlaşmaya varılmasını umduğunu” ekledi. Bu arada NI Screen, ele alacak başka bir şey bulmayı planlıyor. 2099’lar üretim programı, “birçok serbest ekip ve tedarik zinciri şirketinin önümüzdeki aylarda çalışmak için bu projeye güvendiğini” göz önünde bulundurarak.

Bıçak Sırtı 2099 geçen Eylül ayında Prime Video tarafından orijinal içerikli sınırlı bir seri olarak resmen satın alındı. Bıçak Sırtı yönetmen Ridley Scott yönetici yapımcı olarak hazır. 2017’den 50 yıl sonra geçtiğini biliyoruz. bıçak koşucusu 2049, ancak gösteriyle ilgili ayrıntılar temelde mevcut değildi. Son zamanlardaki en büyük haber Mart ayındaydı. Havva’yı Öldürmek Jodie Comer yıldızla görüşmelerde bulunduğu bildirildi.

haberleri 2099’lar Üretimin durdurulması, Marvel Studios’un her ikisi için de üretimi durdurmaya karar vermesinden kısa bir süre sonra gelir. yıldırımlar Ve Meraklı adam öngörülebilir gelecek için. Diğer sayısız film ve şov, yazarların greve gitmesi nedeniyle Mayıs ayında üretimi durdurdu ve bu, tüm şirketler tarafından hissedilen bir darbe olmalı. yazarlar için dayanışma büyür ve WGA olmayabilir sadece olanlar akış hizmetlerinden daha iyi ücret ve kar için grev.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7