Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem'de Raph, Donnie ve Mikey.

resim: en önemli

Paramount’un Teenage Mutant Ninjas Kaplumbağalar: Mutant Mayhem birkaç ay içinde sinemalarda gösterime girecek ve şimdiye kadar onunla ilgili her şey ortaya çıktı görünüyor ve sesler iyi bir zaman gibi. bu filmin arkasında çok fazla yetenek var: ötesinde Seth Rogen baş yapımcı olarak görev yapan ve klasik kötü adam Bebop’u seslendiren oyuncu kadrosunda John Cena, Rose Byrne, Paul Rudd ve Ayo Ediberi gibi büyük yıldızlar yer alıyor. Görünüşe göre aynı büyük yetenek filmin müziğine de uzanıyor.

Yakın zamanda yayınlanan bir bölümde “Şahin Kurt’a Karşı” podcast, kaykaycı Tony Hawk gelişigüzel bir şekilde şunu söyledi Mutant Kargaşası orijinal müzik, beğenilen Trent Reznor ve Atticus Ross ikilisi tarafından bestelenecekti. Hawk, “O ve Atticus, Ninja Kaplumbağalar üzerinde çalışıyorlar,” dedi. “Oraya gittiğimde, Seth’in oynadığı o filmin müziği üzerinde çalışıyorlardı. [Rogen] bize anlattı.” Başka bir konuya geçmeden önce bahsettiği aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Objektiften, Sam Muller Skate Fotoğrafçısı, 2001 Dergisi | EP 97 | Şahin vs Kurt

Reznor ve Ross, 1994’lerden beri film ve TV için uzun süredir birlikte çalışıyorlar. Doğuştan Katiller. İkilinin daha iyi bilinen besteleri arasında HBO’ların beğenileri yer alıyor. Watchmen, Ejderha Dövmeli Kız 2011’den itibaren ve Disney’in Ruh, ikincisi, müziklerini yaptıkları ilk animasyon filmiydi. Bu noktaya kadar Paramount ve Rogen, filmin müziklerini kimin yaptığı konusunda hemfikirdi; Şubat ayında, ikincisi alay yaklaşan filmin eski filmdeki “aynı enerjiyi ve ruhu” paylaşacağını Tony Hawk Profesyonel Kaykaycı bu tam daireyi getiren oyunlar.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Mayhem 4 Ağustos’ta sinemalarda. io9, onay için Paramount’a ulaştı ve bir yanıt verildiğinde güncellenecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7