bu 48 inç LG UltraGear 48GQ900 Amazon’da şu anda tipik 1.499,99 $ fiyatından inanılmaz bir yüzde 43 indirimle satılıyor ve Amazon Prime üyeleri için vergiler hariç 852,14 $ (veya Prime olmayanlar için 896,99 $) neredeyse şimdiye kadarki en düşük fiyatı. Kaynağa gitmeyi tercih ederseniz (veya Amazon’a gitmezseniz), LG 899.99 dolara satıyorolduğu gibi Newegg. Bu fiyat, bu dev LG OLED oyun ekranı için alabildiğine iyi.

Bu anlaşmayı kabul ederseniz, OLED’leri ekran dünyasının kontrast şampiyonu yapan her zamanki mürekkepli siyahları bekleyebilirsiniz ve 4K çözünürlüğü, düz panelini kaplayan güzel, keskin bir resim anlamına gelir. 120 Hz yenileme hızı, değişken yenileme hızı (VRR) desteği ve ayrıca Nvidia G-Sync uyumlu ve AMD FreeSync Premium damgaları ile 138 Hz’e yükseltilebilir. Çok çeşitli bağlantı noktalarıyla birlikte gelir: bir DisplayPort bağlantı noktası, üç HDMI 2.1 bağlantı noktası, iki USB 3.2 Gen 1 tip A bağlantı noktası, bir USB-B yukarı akış bağlantı noktası, optik ses çıkışı ve 3,5 mm ses jakı.

Kendi Sean Hollister’ımız geçen yıl bu ekran hakkında yazdığında Sınır, LG C1’i monitör olarak kullanma deneyiminden yararlanarak, C1’i normal web’de gezinme veya ofis işleri için ideal hale getiren aynı agresif karartmaya sahip olup olmadığını merak etti. İyi haber şu ki, göre test etmek Rting’ler, değil. Kötü haber şu ki, ekranın SDR parlaklığı neredeyse hiçbir zaman LG’nin Otomatik Parlaklık Sınırlayıcısını tetikleyecek kadar yükselmiyor ve ekranı 193 cd/m²’lik bir ho-hum seviyesinde bırakıyor. Yine de çıkış, en azından kısmen sağlam HDR performansı sayesinde oyun için yüksek puanlar verdi.

Büyük bir eski OLED televizyonu ofis işleri için yeniden kullanmakta ısrar ediyorsanız, 42 inç var. LG C2, biraz daha küçük, daha parlak ve UltraGear için Prime olmayan üye fiyatı olan 897 $ ile aynı fiyata sahip. Bu fiyata, DisplayPort gibi özellikleri ve yenileme hızını artırma yeteneğini kaybederken benzer bir ekran elde edeceksiniz ve elbette, oturduğu geniş ayaklarla başa çıkmanın bir yolunu bulmak isteyebilirsiniz.

Evden çalışmak için doğru monitörü seçmekle ilgili bazı iyi ipuçları için mutlaka kontrol edin. Sınırrehberi.

Bu satışın ne kadar süreceğini söylemek mümkün değil, ancak tarihsel olarak uzun sürmedi, bu yüzden üzerine atlamaya değer olabilir.genel-2