Final Fantasy 16, bir aydan kısa bir süre içinde piyasaya çıkıyor ve PlayStation, oyuncuları oyun yayınlanmadan önce ön sipariş vermeye ikna edecek bir promosyon yürütüyor. Ödül? Yoshi-P olarak da bilinen FF16’nın yapımcısı Naoki Yoshida ile kişisel bir buluşma ve selamlaşma. Final Fantasy 16 ön sipariş promosyonu, kazananları etkinliğin düzenleneceği Malezya’da Yoshida ile buluşturacak.

Promosyon, PlayStation Asia yetkilisi aracılığıyla duyuruldu. Twitter hesabı:

Promosyon yalnızca belirli ülkeler için uygundur: Singapur, Malezya, Tayland, Endonezya ve Filipinler’den ikamet edenler başvurabilir. Yarışmaya katılmak için, katılımcıların desteklenen satıcılar listesinden Final Fantasy 16’nın bir disk kopyası için ön sipariş vermesi gerekir. Burada. Daha sonra satın alma belgelerini Google Formlar (buraya bağlantı) çeşitli kişisel bilgilerin yanı sıra. Ayrıca, katılımcıların seyahat tarihlerinden itibaren (30 Haziran – 2 Temmuz arası) en az altı ay geçerliliği olan geçerli bir pasaporta sahip olmaları gerektiğini belirtmekte fayda var. Ayrıca formu göndermeden önce birkaç soruyu yanıtlamaları gerekecektir.

Promosyonu kazananlar tanışma ve selamlama etkinliğine giriş hakkı kazanacak ve Malezya dışındaki kazananlara ücretli gidiş-dönüş uçuşu ve Sunway Pyramid Hotel’de konaklama sağlanacaktır. Kazananların çoğunluğunun Malezya’dan olacağını ve ülkeden toplam 80 kazanan olacağını, oysa diğer uygun ülkelerden yalnızca iki veya üç kazananın seçileceğini unutmayın.

Promosyona katılmakla ilgileniyorsanız, yalnızca 18 Haziran 23:59 GMT+8’e kadar vaktiniz olduğunu unutmayın. Son teslim tarihine hâlâ birkaç hafta var, bu yüzden henüz acele etmenize gerek yok, ancak şu anda FF16 için ön sipariş veremiyorsanız bu tarihi aklınızda bulundurun.

Final Fantasy 16, oyun için 1. Gün yaması planlanmadan 22 Haziran’da resmen başlıyor, bu nedenle kazanmanız durumunda Yoshida ile şahsen görüşmeden önce oyunun tadını çıkarmak için bolca zamanınız olacak.

oyun-6