Apple harika tabletler yapıyor. Microsoft harika tabletler yapıyor. Samsung gerçekten güzel tabletler yapıyor. Soru şu ki, hangisine gitmelisin? Harika bir ekrana, uzun pil ömrüne, gecikmesiz performansa ve ücretsiz kaleme sahip üst düzey bir tablet istiyorsanız ve tam fiyatını ödemek istemiyorsanız, Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, şu anda 180 $ indirimli olduğu için sağlam bir bahis.
Uzun süre dayanacak ve kullanım amacı için mükemmel olan gadget’lar satın almak her zaman iyi bir fikirdir. Galaxy Tab S8 Ultra kolayca etraftaki en iyi tabletler.

Geniş 120Hz AMOLED 14,6 inç ekranı, oyun oynamak ve içerik görüntülemek için harikadır. Ses için, yüksek kaliteli ses çıkaran dört adet AKG ayarlı hoparlör vardır.

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yongası tarafından desteklenmektedir ve bol miktarda yumruk içerir. Piyasadaki en güçlü tablet olmayabilir, ancak zorlu iş yüklerinin üstesinden gelebilecek kadar hızlıdır ve yavaşlama veya donma yaşamanız pek olası değildir.

Satışa sunulan varyant 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahiptir ve Apple’ın iPad’lerinin aksine, depolama genişletme için bir microSD yuvasına da sahiptir.

Artık Google bir tableti piyasaya sürdüğüne göre, tablet deneyimini iyileştirme konusunda çok ciddileşiyor. Tablet odaklı Android 12L, Android tabletlerde çoklu görevi çok daha iyi hale getirdi ve yakın zamanda Google, tabletler için yaygın olarak kullanılan 50’den fazla uygulamayı optimize edeceğini söyledi.

Bunun da ötesinde, Samsung’un tabletinde arayüzü masaüstü benzeri bir platforma dönüştüren Dex modu adı verilen bir şey de var.

Hatta Samsung, aksi takdirde size 59,99 dolara mal olacak mükemmel S Pen’i ücretsiz olarak verir. Kalem, deneyimi tamamen yeni bir düzeye yükseltir. Notları karalamaktan kamerayı uzaktan kontrol etmeye kadar pek çok şey için kullanabilirsiniz.

Best Buy, 12GB/256GB Galaxy Tab S8 Ultra’yı 180$ indirimle satıyor ve fiyatı 1.199,99$’dan 1.019,99$’a düşürüyor. Samsung, fiyatı 1099,99 $ olarak işaretledi. Referans olarak, 256 GB 12,9 inç iPad Pro ve Apple Pencil’ın fiyatı 1.328 dolardır.

Piyasadaki en cesur tabletlerden birinde büyük tasarruf etmek istiyorsanız, ne yapacağınızı biliyorsunuz!telefon-1