Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları Seride bugüne kadarki en fazla oyuncu özgürlüğünü sunuyor ve hatta bir hayran, Link’in son macerasını oldukça etkileyici bir maceraya dönüştürmeyi başardı. Yıldız Savaşları-esque oyunu bir TIE Fighter inşa ederek. Zamanın Kahramanı için yeni bir dizi güç sunarken, TOTK kullanıcıların arabalardan yürüyen robotlara kadar araçlar inşa etmelerine ve yaratmalarına izin verir, tek sınır oyuncuların hayal gücüdür.


Hyrule, Uzaklardaki herhangi bir Galaksiden dünyalar kadar uzakta olabilir, ancak TikTok kullanıcısı jonthesaucegod yaratıcı bir şekilde harmanlanmış Zelda Ve Yıldız Savaşları etkileyicilikleri ile Krallığın Gözyaşları gemi. Viral yapı, Link’in Ultrahand yeteneğinin yanı sıra Zonai hayranları ve roketler dahil olmak üzere oyunun birçok yapı malzemesini kullanır ve sonuç, neredeyse mükemmele yakın bir TIE Fighter kopyası (veya daha spesifik olarak, TIE/IN Interceptor) olur. Aşağıdaki videoyu inceleyin.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSUİÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

TikTok videosunda TIE Interceptor’ı göklere çıkarırken, oyun içi mühendisliğin kesinlikle takdire şayan bir başarısı olduğundan, yapının bu yazı yazılırken neden 140.000’den fazla beğeniye sahip olduğunu anlamak kolaydır.

İlgili: Hayranların Zelda: Tears Of The Kingdom Lansmanını Kutlamalarının 10 İnanılmaz ve Komik Yolu


Krallığın Gözyaşlarında Her Şey Mümkün

Viral yapılar, yayınlandıktan sonra hızla yükseldi. TOTK, Hyrule topraklarında yıkım biçmek için robotlar, dev makineler ve roketler inşa eden kullanıcılarla. Bina yeni bir ektir Zelda ancak oyunun güçlü araç seti ve birçok farklı yapı malzemesi, oyuncuların düşünebildikleri hemen hemen her şeyi inşa etmelerini kolaylaştırıyor. Link, son patron olarak Darth Vader’a karşı karşıya gelmeyecek olsa da, jonthesaucegod’unki gibi bir yapıda kesinlikle durum böyleymiş gibi davranılabilir.

Ne kadar derine girerse Krallığın Gözyaşları, yeni Zonai malzemelerinin ve yeni alanların açılması sayesinde inşa etme becerileri ne kadar fazla gelişebilirse ve inşa etme oyunun başlarında biraz sınırlı olsa da, yeni yeteneklere ve becerilere erişmek için daha fazla maceraya atılmaya değer. Oyundaki en iyi – ama en kolay gözden kaçırılan – kilit açma noktalarından biri, kullanıcının daha sonra kolayca çoğaltmak için yapılarını kaydetmesine olanak tanıyan Otomatik Oluşturma yeteneğidir. Bunu yaparak, gerçekten dönüşen TIE Fighters ve Interceptor’lardan oluşan koca bir ordu yaratmak mümkündür. Krallığın Gözyaşları oldukça iyi Yıldız Savaşları oyun.

bu Zelda Ve Yıldız Savaşları diziler, yaratıcı oyuncu yapıları ve saygıları dışında çok fazla benzerliği paylaşmıyor ve Nintendo’nun Link’i kanonik olarak uzaya göndermek istemesi pek olası görünmüyor. Fakat, TOTK jonthesaucegod ve onların kanıtladığı gibi, biraz hayal gücü ile her şeyi mümkün kılar. Yıldız Savaşları X Zelda: Krallığın Gözyaşları inşa etmek.

Kaynak: jonthesaucegod/TikToksinema-1