T-Mobile’ın en son promosyonu, ihtiyacı olanlara belirli ücretsiz hizmetler sunarken daha fazla müşteri kazanmaya çalışmak içindir. Taşıyıcı Olmayan ilan edildi Sınırlı bir süre için, 5G İnternet planına geçmek isteyenler, bir yıl boyunca ücretsiz Instacart+ ve ayrıca yiyecek stoklamak için kullanılabilecek Instacart’a 100 $ (toplam değer 200 $) kredi alacak. ücretsiz avantaj, yeni T-Mobile 5G Ev İnterneti ve Küçük İşletme İnternet müşterileri, 35 doların üzerindeki market siparişlerinde ücretsiz teslimat alabilir. Buna ek olarak, promosyon, müşterilerin uygun teslim siparişlerinde %5 geri ödeme, indirimli hizmet ücretleri ve aboneliklerini arkadaşları ve aileleriyle paylaşma olanağına sahip olmalarını sağlar.

Ücretsiz Instacart+, T-Mobile 5G İnternet müşterilerinin yararlandığı, sabit fiyat, ücretsiz deneme, fiyat kilidi, T-Mobile Salı günleri, MLB.TV gibi yayın hizmetine ücretsiz abonelik, konser fırsatları ve benzin tasarrufu.

T-Mobile’ın veri planlarına aşina olmayanlar için, 5G İnternet’in AutoPay ile ayda sadece 50 ABD doları maliyeti vardır, bu nedenle paranızın değerinden fazlasını alacağınız için promosyon harika görünüyor. Tabii ki, T-Mobile’a geçmelisin 5G İnternet ve anlaşmanın buna değmesi için avantajdan gerçekten yararlanın.telefon-1