Uzun Anma Günü haftasonunu şık bir şekilde başlatmaya kim hazır? Amazon, teknik olarak bu belirli etiketle herhangi bir özel teklifin reklamını yapmasa da, e-ticaret devi bugün erken saatlerde, 29 Mayıs Pazartesi günü tatil kutlamalarınıza yardımcı olmayı amaçlayan en az bir harika anlaşma başlatmış görünüyor.

Elbette, Galaxy Tab S6 Lite’ın bırakın iki veya üç günü, 128 GB’lık bir depolama yapılandırmasında birkaç saatten fazla 160 dolarla işaretli kalacağının garantisi yok. O yüzden Samsung’un orta sınıf Android tableti, kış tatili sezonundan bu yana bu kadar indirimli olmamıştı ve bildiğimiz kadarıyla, 128 gig değişkeni daha önce hiç bu kadar düşük bir fiyata sunulmamıştı.
Bu, 2022 baskısının Burada baktığınız Tab S6 Lite, unutmayın ve yaklaşık bir yıl önce gizlice değiştirdiği 2020 nesli gibi, normalde 128 GB dahili depolama alanı, microSD desteği ve 4 GB RAM ile 429,99 ABD dolarına mal olur.

Oldukça hızlı bir Snapdragon 720 işlemci (en azından 300 $’ın altındaki tablet segmenti için) tarafından desteklenen 10,4 inç, 2000 x 1200 piksel çözünürlüğe ve yüksek kaliteli metal ve camı birleştiren neredeyse şaşırtıcı derecede birinci sınıf bir yapıya sahip oldukça keskin bir ekrana sahip. malzemeler.

Buradaki en önemli satış noktası, tartışmasız, yaratıcılığı teşvik eden S Pen’in standart olarak Galaxy Tab S6 Lite (2022) ile birlikte gelmesidir; zarif tasarım.

Son olarak, kesinlikle en önemlisi, bu şeyin zaten yazılım tarafında Android 13’ü çalıştırdığını vurgulamak önemlidir. sırasında zamanında bir Android 14 güncellemesi alacağı garanti ediliyor ve Android 12’de çıkış yaptıktan sonra da bir Android 15 promosyonu için iyi görünüyor.

Sonuç olarak, kesinlikle biriyle uğraşıyorsunuz bugün mevcut olan en iyi bütçeli tabletler ve merak ediyorsanız, ikinci nesil Galaxy Tab S6 Lite’ın 128 gig depolama sürümü şu anda 64 GB’lık bir modelden daha ucuz; yararlanmak için.telefon-1