Diyebiliriz ki, hiçbir şey Ay’ı hedeflemedi. Telefon (1). Şirketin ilk akıllı telefonu şık bir tasarıma, güzel performansa, iyi kameralara ve gerçekten agresif bir fiyat etiketine sahip. Genel olarak, oldukça iyi bir orta korucu. Ancak görünen o ki, Nothing artık Nothing Phone (2) ile yıldızlar için çekim yapmaya çalışacak. Forbes, Nothing’in CEO’su Carl Pei, şirketin yaklaşmakta olan akıllı telefonuyla ilgili bazı ilginç detayları açıkladı. Örneğin, Nothing Phone’un (2) Samsung gibi telefonlara güç sağlayan silikonla aynı olan Snapdragon 8+ Gen 1 tarafından çalıştırılacağını doğruladı. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Katlama 4.

Nothing’in yaklaşmakta olan akıllı telefonunda tam olarak neden daha eski bir yonga seti kullanmaya karar vermediği sorulduğunda Carl Pei, Snapdragon 8+ Gen 1’in çıkışından bu yana birçok güncelleme aldığını ve güvenilir bir silikon olduğunu kanıtladığını açıkladı. Carl Pei’ye göre, Hiçbir şey önceliğe sahip değildir “özellikler yarışında birinci olmaktan daha fazla kullanıcı deneyimi.

Ayrıca, Nothing Phone (2) ABD pazarında ağırlıklı olarak Apple ile rekabet etmeye çalışacak gibi görünüyor. Carl Pei, Nothing Phone’un (1) önemli sayıda iPhone kullanıcısını cezbettiğini ve ABD’deki akıllı telefon pazarının şu anda Apple tarafından domine edildiğinden, bunun Nothing Phone (2) için büyük bir fırsat olduğunu belirtti.

Carl Pei’nin röportajına ek olarak, Nothing ekibi Forbes the Phone’a (2) pil boyutunu ve serbest bırakma penceresini açıkladı. Görünüşe göre, Nothing Phone (2) bu Temmuz’da piyasaya sürülecek ve birinci nesil Nothing Phone’da bulunan 4.500mAh pilden biraz daha büyük olan 4.700mAh pil ile donatılmış olarak gelecek.

Hiçbir şey yaklaşmakta olan akıllı telefonunu tanıtmaz Apple’ın oyundaki büyük köpeklerle savaşmaya çalışacağı anlamına gelen birinci sınıf bir cihaz olarak iPhone 14 ve Samsung’lar Galaksi S23. Ve Nothing’e göre, Snapdragon 8+ Gen 1’in verimliliği, daha büyük bir pille birleştiğinde, Telefona (2), bir önceki model olan Nothing Phone’a (1) göre %80’lik bir genel performans artışı sağlayacak. Şimdi, bunun kulağa gerçekten etkileyici geldiğini kabul etmelisiniz. Ancak, Nothing Phone (2) Nothing’in iddia ettiği kadar iyi olacak mı, peki, bunu çok yakında öğreneceğimizi tahmin ediyoruz.telefon-1