Şimdiye kadar, Nothing Phone’un (2) lansmanı yılın ikinci yarısına tarihlendi. Bununla birlikte, yakın tarihli bir röportajda, Londra girişiminin kurucusu ve CEO’su Carl Pei, lansman için zaman çizelgesini bir aya indirdi ve bir sonraki şeffaf telefon için daha büyük pil kapasitesi olduğunu doğruladı.

The Nothing Phone (2) Temmuz 2023’te geliyor

Londra girişiminin kurucusu ve CEO’su Nothing, Nothing Phone (2) hakkında iki şeyi netleştirdi: İlk olarak, Nothing Phone (2) dünya çapında resmi olarak Temmuz ayında piyasaya sürülecek ve o ayın sonunda satışa sunulacak. Carl Pei açıkça, bu sefer ABD’nin Android akıllı telefonun ilk piyasaya sürülmesine de dahil olduğunu ekledi.

Nothing Phone’un pil ömrü (2)

Eski OnePlus kurucusunun paylaştığı ikinci detay, cihazın test ettiğimiz Nothing Phone’a (1) göre artırılmış pil boyutuydu. Buna göre, Nothing Phone (2), selefinden 200 mAh daha fazla olan 4.700 mAh kapasiteli daha büyük bir pile sahip olacak. Ancak bu, 5.000 mAh ile OnePlus 11 (test) gibi diğer üreticilerin sunduklarının hala altında.

Ancak, Snapdragon 8+ Gen 1 ve Android 13 tabanlı Nothing işletim sistemi ile Nothing halefinin pratikte nasıl bir performans göstereceği henüz belli değil. Ayrıca telefonun (2) 12 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve 120 Hz ekran ile geleceği söyleniyor. Bir ana ve bir ultra geniş açılı kameraya ek olarak arka tarafında üçüncü bir sensöre sahip olabilir.

Nothing Phone’un (2) fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Bununla birlikte, cep telefonunun üst veya premium orta sınıf olarak pazarlandığından zaten bahsedilmişti, bu da ilk özelliklerden ve işlevlerden de belli oluyor. Yeni markanın Galaxy S23 (inceleme) ile Samsung veya yakında çıkacak “bütçe amiral gemisi” Samsung Galaxy S23 FE gibi daha büyük isimlerle nasıl bir araya geldiğini görmek ilginç olacak.

OnePlus 11 veya Galaxy S23’ten daha iyi bir satın alma yapmak için Nothing Phone (2) fiyatının ne kadar olması gerektiğini düşünüyorsunuz? Önerilerinizi aşağıdaki yorumlarda okumak isteriz.genel-27