Nikon, etkileyici özelliklerini ve yeteneklerini sergileyen en yeni aynasız fotoğraf makinesini Hindistan’da tanıttı. Kamera, çeşitli çekim koşullarında olağanüstü görüntü kalitesini garanti eden güçlü bir 45,7 megapiksel tam çerçeve sensöre ve EXPEED 7 görüntü işlemcisine sahiptir.

Nikon, Hindistan’da Z8 aynasız fotoğraf makinesini resmi olarak piyasaya sürdü. Z8, tam çerçeve 45,7 MP sensörle gelir ve eşleştirilmiş Expeed 7 görüntü işlemcisine sahiptir. Tüm niyet ve amaçlar için yalnızca gövde için 3,43 Rs olarak fiyatlandırılan Z8, temelde Nikon’un amiral gemisi olan Z9’dur ve diyettedir.

Saniyede 120 kareye kadar çekim ve saniyede maksimum 30 kare hızında 8K video kaydı yapabilen bu kamera, profesyonel videograflar ve fotoğrafçılar için en iyi seçimdir. Ayrıca 5,5 duraklı gövde içi görüntü sabitleme, konu izleme özellikli 49 noktalı otomatik odaklama sistemi, 3,69 milyon noktalı yüksek çözünürlüklü elektronik vizör ve 3,2 inç eğilebilir dokunmatik LCD gibi gelişmiş işlevler sunar.

Nikon Z8, üstün görüntü kalitesi ve performans arayan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Çok yönlülüğü, manzaralar, portreler, spor ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı dahil olmak üzere çok çeşitli çekim senaryolarında başarılı olmasını sağlar.

Nikon Z8 Hindistan’da piyasaya sürüldü: Teknik özellikler ve özellikler
Nikon Z8, 10 bit hareketsiz görüntüler için HLG (HEIF) formatı, Yüksek çözünürlüklü yakınlaştırma, Ten yumuşatma, Portre izlenimi dengesi ve Otomatik odaklama için gelişmiş bir AI algoritması dahil olmak üzere çok çeşitli etkileyici özellikler sunar. HLG (HEIF) formatı ile daha geniş bir renk ve ton yelpazesi sergileyen, daha gerçekçi ve canlı fotoğraflar elde etmenizi sağlayan görüntüler yakalayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü yakınlaştırma özelliği, herhangi bir ince ayrıntıdan ödün vermeden nesnenizi yakınlaştırmanıza olanak tanır.

Cilt tonları için özel olarak tasarlanan Ten yumuşatma özelliği, kusurların giderilmesine yardımcı olarak öznelerinizin fotoğraflarda en iyi şekilde görünmesini sağlar. Ek olarak Portre izlenim dengesi özelliği, tercihlerinize göre parlaklık, kontrast, sıcaklık ve doygunluk gibi öğeleri ayarlayarak portrelerinizin genel görünümü üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Son olarak Nikon Z8, zorlu aydınlatma koşullarında bile hızlı ve hassas odaklama sağlayan, Otomatik odaklama için gelişmiş bir AI algoritması içerir. Bu gelişmiş özellik, kameranın nesnenize hızlı ve doğru bir şekilde kilitlenmesine yardımcı olarak, Otomatik odaklama işlevinin genel performansını ve güvenilirliğini artırır.

Nikon Z8 Hindistan’da piyasaya sürüldü: Hindistan’da fiyatlandırma, bulunabilirlik ve lansman teklifleri
25 Mayıs 2023’ten itibaren Nikon Z8 fotoğraf makinesi gövdesine Hindistan’da ülke çapındaki Nikon satış noktalarında 3.43.995,00 Rs fiyatla erişilebilir olacaktır. Sınırlı bir süre için özel bir tanıtım teklifi olarak Nikon Hindistan, Nikon Z8’in satın alınmasıyla birlikte ücretsiz ürünler sağlıyor.

Bu ücretsiz ürünler, Nikon Z8 fotoğraf makinesinin değerini ve kullanılabilirliğini artıran bir ProGrade Dijital 128 GB CFexpress Kartı ve ek bir Şarj Edilebilir Li-ion Pil (EN-EL15c) içerir.genel-5