Ellerimizi çabuk kaldırın – şu anda önümüzdeki uzun Anma Günü hafta sonunu kim dört gözle bekliyor? Bu, pek çok bilgisayar klavyesinin ve akıllı telefon ekranının arkasında çok fazla el var… ya da biz öyle hayal ediyoruz ve şu anda bu çok özel tatilin (aksi takdirde ciddi olan) bu yılki kutlamalarını başlatmak için güzel bir yol arayan herkes için güzel bir tatilimiz var. akıllı telefonlardan tabletlere ve giyilebilir cihazlara kadar her şeyde muhteşem yeni fırsatlar listesi.

aynen Son haftalarda, bugünün listesi, hafta başladığından beri size bahsettiğimiz bir dizi muhteşem promosyonu ve Amazon, Best Buy ve Walmart gibi büyük ABD perakendecilerinden tamamen yeni (veya yenilenmiş) birkaç teklifi bir araya getiriyor.

Tabii ki, sipariş vermek için biraz geç Ve gerçekçi bir şekilde Anma Günü’ne kadar yerine getirilmesini bekleyin, ancak bu büyük indirimli ürünlerin teslimatı için ne kadar beklerseniz bekleyin, yazın başlangıcını şık bir şekilde kutlamak için onları kesinlikle zamanında alacaksınız. Daha fazla uzatmadan size veriyoruz:

Haftanın en iyi 3 fırsatı

bu Apple Watch Series 7 ayrıca, bağımsız hücresel bağlantıya ve son derece benzer bir tasarıma ve yetenek listesine sahip, devasa boyutlu bir varyantta her zamankinden daha ucuz. fazla daha pahalı Apple Watch Series 8.
O zaman unvan için nispeten yeni bir yarışmacınız var. maliyeti olan dünyanın en iyi bütçeli tableti, tahmin ettiniz, anında indirim ve kasada özel bir e-kupon kodu kullanımından sonra her zamankinden daha az. İkinci nesil Lenovo Tab P11, Apple’ın 2022’de piyasaya sürülen en mütevazi iPad’i kadar güçlü mü? Kesinlikle hayır. Ancak önemli ölçüde daha ucuzdur ve sizin için bol miktarda patlama sunar. dolar yaklaşık iki yüz dolar.

Dikkate alınması gereken diğer olağanüstü akıllı telefon teklifleri

Olağanüstü bir şey olmadığını düşündüyseniz, Son derece üstün S23 Ultra ile kompakt ve uygun fiyatlı “vanilya” S23 arasında beceriksizce sıkışmış iyi bir üst düzey telefon olan Galaxy S23 Plus, zorunlu operatör etkinleştirmesi olmayan bu sıcak yeni Best Buy indiriminden sonra duruşunuzu yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
Ya da ayırt edici ürüne önemli ölçüde daha az harcamayı seçebilirsiniz. Xperia 1 III… şaşırtıcı derecede harika bir ekrana, büyük bir pile ve çok da eskimeyen kamera özelliklerine sahip bir Samsung veya Motorola orta sınıfında hatta daha da azı. Son olarak, şu anda 2023 üst düzey bir modele küçük bir servetten daha azını harcamak isteyen Android uzmanı kullanıcıları, Daha önce 699 dolardan daha ucuz olan, ancak birinci sınıf bir çift gürültü önleyici olmayan OnePlus 11 Buds Pro 2 dahildir.

Bunlar bugün mevcut olan en büyük tablet fırsatları

Her zaman olduğu gibi, burada 100 doların altından 1.000 doların üzerine kadar her türden bütçeye sahip insanlar için Android, Windows ve iPadOS çalıştıran eklektik bir cihaz serisini bir araya getirdik.

Sana yalan söylemeyeceğiz, bu iPad (2022) indirimi tam olarak özel değil ama ürünün kendisi oldukça iyi ve kalite/fiyat oranı fena değil. Tabii ki, Surface Pro 9 ve Galaxy Tab S8 Ultra çok daha sofistike, çok yönlü ve üretkenken üçüncü nesil Lenovo Smart Tab M8, (mütevazı) bir Android tablet ve Google Asistan destekli bir akıllı ekran olarak rakipsiz bir fiyata inanılmaz bir şekilde çifte görev üstlenme yeteneğine sahip. .

Dışarıdaki tüm pazarlık avcıları için mükemmel akıllı saat çeşitliliği

Çalkantılı yaşam tarzınıza ayak uydurabilecek kadar pahalı olmayan bir şey için pazarda açık hava meraklısı ve/veya ciddi bir dayanıklılık sporcusu musunuz? Android telefonunuzla eşleştirmek için bir şekilde oldukça şık olan sağlam ve özelliklerle dolu bir akıllı saat ister misiniz? Son zamanlarda Ben Affleck ve Matt Damon’ın “Air” filmini izlediniz ve bütçeniz çok mu dar?
dördü Etrafındaki en iyi akıllı saatler, şimdiye kadarki en düşük fiyatlarından bazılarında satışta ve yukarıdaki sorulardan hangisini olumlu yanıtlamış olursanız olun, Best Buy, Amazon ve Walmart sizi kapsıyor.

Ve işleri yüksek bir notla bitirmek için uygun fiyatlı birkaç kulaklık

Gürültü engellemeyi kim söyledi gerçek kablosuz kulaklıkların bir kol ve bir bacağa mı mal olması gerekiyor? Kesinlikle Sony değil ve eğer daha yaşlı bir üyeye razı olursanız Kesinlikle alışılmadık bir tasarıma sahip Galaxy Buds ailesi, en azından bu yazının yazıldığı sırada bunun Samsung için de doğru olmadığı açık.

Buds Live ve LinkBuds S, dikkat edin, her biri tek (göz alıcı) bir tonda en derin indirimlerle satışta, bu nedenle acele etmeniz ve bu Anma Günü promosyonlarından bir an önce yararlanmanız gerekebilir, aksi takdirde terk edilirsiniz. eli boş… ya da daha doğrusu kulağı boş.telefon-1