Sony Music Networks, hit anime dizisi JoJo’s Bizarre Adventure’ın ilk plak albümünü 7 Temmuz 2023’te çıkaracağını duyurdu! Temmuz ayında piyasaya sürülmesine rağmen hayranlar bugünden itibaren albüm için ön sipariş verebilirler!

Buradan ön sipariş verin: https://soundtracks.lnk.to/jojovinyl

bu JoJo’nun Tuhaf Macerası: Altın Rüzgar plak, dizinin ana temalarının çoğunu besteleyen Japon besteci Yugo Kanno’nun dördüncü sezonundan öne çıkan 26 parça müzikal özelliği içeriyor. Film müziği, “Il vento d’oro” (Golden Wind) ve “esperienza d’oro” gibi serinin en unutulmaz parçalarından bazılarını içeriyor. Her parça, gösterinin aksiyon dolu sahnelerinin enerjisini ve heyecanını yakalayarak bu plağı gösterinin tüm hayranları için olmazsa olmaz bir parça haline getiriyor.

Vinil paketi, 12×12 inç ara parçası olan bir kapı katlamasında iki adet 140g renkli vinil içerir. Bu versiyon, serinin canlı enerjisini mükemmel bir şekilde ileten çarpıcı bir sarı patlama vinil üzerine basılmıştır. Barnes & Noble ve RightStuf ayrıca film müziğinin kendi özel vinil renk çeşitlerine sahip olacak

ÇALMA LİSTESİ

DİSK 1 – LP – A Tarafı

 1. vento d’oro
 2. alba
 3. krepolo
 4. gerginlik
 5. tutku
 6. Il primo suikastçı

DİSK 1 – LP – B Tarafı

 1. bugia
 2. saldırı
 3. esperienza d’oro
 4. gizemli
 5. kriz
 6. adımlamak
 7. taban

DİSK 2 – LP – A Tarafı

 1. erkek
 2. Riproduzione
 3. restoran barı
 4. proyetil
 5. canzoni tercihi
 6. aereo da caccia
 7. Spensierato – Rabia

DİSK 2 – LP – B Tarafı

 1. virüs
 2. durum zor
 3. nella cerniera
 4. bakliyat
 5. un sogno
 6. bölük

Kaynak: E-posta Yazışmalarıoyun-4