Diablo IV’ün lansmanı hemen köşede ve Blizzard, oyuncuların oyunun çıkışıyla birlikte sadece Twitch’te izleyerek elde edebilecekleri ücretsiz ödülleri açıkladı.

ücretsiz seğirme damlaları dört dalga halinde gelecek ve her dalga, oyunun beş başlangıç ​​sınıfından biri veya ikisi için benzersiz silah renklendirmeleri ve bir arka kupa getirecek. İlk olarak 5-11 Haziran’da Rogue ve Necromancer olacak. Akış platformunda üç saatlik uygun Diablo IV içeriğini izlemek, silah kozmetiklerinin kilidini açarken, üç saat daha izlemek (toplam altı) benzersiz arka kozmetiklerin kilidini açar.

Galeri

Sırada, 12-18 Haziran arasında Büyücü olacak, ardından 19-25 Haziran’da Druid ve 26 Haziran-2 Temmuz’da Barbar ile sona erecek. Oyuncuların her biri Twitch’te altı saatlik Diablo IV içeriği izlemesi gerekecek Hafta boyunca tüm kozmetiklerin kilidini açacak ve altı saatlik olana doğru ilerlemeden önce ilk, üç saatlik ödüllerini almaları gerekecek. Bunu yapmak için oyuncuların Twitch hesaplarının Battle.net hesaplarına bağlı olduğundan emin olmaları yeterlidir. Ödül kazanmak için Diablo IV’ün bir kopyasına sahip olmak gerekli olmasa da, herhangi bir Battle.net hesabı bağlı değilse, alındıktan yedi gün sonra geçerlilikleri sona erecektir.

Blizzard ayrıca, uygun yayıncılara iki abonelik hediye etmenin Primal Instinct bineğinin kilidini açacağı bir “yayıncıyı destekleyin” promosyonu yürütecek. Blizzard’a göre, uygun yayıncıların tam listesi yakında gelecek.

Diablo IV’ün en son oyun testi olan Server Slam, oyuncuların Blizzard için hâlâ bazı geri bildirimleri olsa bile, büyük ölçüde sorunsuz gitti. Oyunun bir önceki açık betası, serinin tarihindeki en büyük oyun testiydi ve 2,6 milyondan fazla oyuncu tam oyuna taşınacak özel beta ödülleri kazandı.

Diablo IV, oyunun Deluxe veya Ultimate sürümleri için ön sipariş verenler için 2 Haziran’da veya standart sürümü satın alanlar için 6 Haziran’da geliyor. Ön sipariş verenler, 30 Mayıs’tan itibaren seçtikleri platforma ön yükleme yapabilecekler. Tam bir döküm için Diablo IV çıkış zamanı kılavuzumuza göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1