Destiny 2’nin PvP süitinde biraz zaman geçirdiyseniz, muhtemelen haritada dolaşan Stasis Titans sayısında ciddi bir artış fark etmişsinizdir. Muhtemelen Guardian’ınızın ortadan kaldırıldığını da fark etmişsinizdir. gülünç bir şekilde yeni sezonluk el topu Targeted Redaction ile bu karşılaşmalarda hızlı bir şekilde.

Bunun bir nedeni var ve bu, oyuncuların bu el topundaki Toplu Eylem özelliğinin bir rakibi sadece iki vuruşla alt etmek için kullanılabileceğini keşfetmesi sayesinde oldu. Bu, bir el topuyla iki vuruşta öldürmedir ve dayanıklılığınız ne kadar yüksek olursa olsun, yüksek hızlı bir iki yumruktan ölümden kaçamazsınız.

Şimdi oynuyor: Destiny 2 Lightfall Derin Fırlatma Sezonu Fragmanı

tarafından tespit edildiği gibi serpinti oyunları, Collective Action, elemental toplayıcıları toplarken artan bir hasar istifleme süresi sağlar, bu nedenle Titan oyuncuları bu Darkness enerji parçalarını oluşturmak için Stasis alt sınıflarını ve Tectonic Harvest Aspect’i kullanıyorlar. Bacak zırhlarında Elemental dalgalanma ve Void silah dalgalanması zırh modları ile birleştiğinde Titanlar zafere giden yolda kolayca iki dokunuş yapabilirler. Bir Titan’ın tek yapması gereken, ihtiyaç duyduklarında biraz buz yapmak ve kırmak, bir parça toplamak ve Toplu Eylem güçlendirmesini etkinleştirmektir.

Bungie bu konuyu ele almak için hızlı hareket ederse çok şaşırmayın. Stüdyo genellikle sorunlu silahları ve zırh modlarını, karışıklıklarını giderirken oyundan kaldırır, ancak bunun Trials of Osiris ve yeni zindan günlük sıfırlamadan sonra yayına girmeden önce yapılıp yapılmayacağına dair henüz bir kelime yok.

Destiny 2 hakkında daha fazla bilgi için, işlenebilir silahlar için Last Wish baskınını nasıl kolayca toplayacağınız, Salvage anahtarlarını nasıl alacağınız ve Nathan Fillion’un bu teaser’da Cayde-6 olarak dönüşüne tanık olacağınız hakkında Derin Sezon kılavuzlarına göz atabilirsiniz. yılın The Final Shape genişlemesi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1