Asus, ne zaman sunulacağı henüz belli olmayan Zenfone 10 akıllı telefonunun fiyatını yanlışlıkla (belki de değil) açıkladı.Şirket kısa süre önce web sitesinde, bazıları şirketin yaklaşan amiral gemisi için özel olarak çekilmiş fotoğrafların kör karşılaştırması için bir sayfa açtı. Testi geçtikten sonra, başlangıçta diğer şeylerin yanı sıra Zenfone 10’un yaklaşık 749 $ olduğunu belirten anlaşmayı okuyabilirsiniz. Yani, başlangıçtaki Zenfone 9 gibi, modifikasyona bağlı olarak 700 ve 750 dolara mal oldu.

Asus Zenfone 10 yaklaşık 750$'a mal olacak

Çinli üreticilerin bile mevcut birçok amiral gemisinin fiyatları göz önüne alındığında, bu açıkça ucuz. Aynı zamanda Geekbench, yeni Asus’un Snapdragon 8 Gen 2 alacağını zaten bize doğruladı. Akıllı telefon kameralarıyla ilgili henüz bir veri yok, ancak son yıllarda Asus amiral gemileri diğer amiral gemilerine ulaşmasa da iyi fotoğraf çekiyor. .

Ayrıca hatırlayın, daha önce Zenfone 10’un 6.3 inçlik bir ekran alacağı için öncekinden önemli ölçüde daha büyük olacağına dair söylentiler vardı. Yani Galaxy S23 ve iPhone 13/14’ten daha büyük olacak. Bununla birlikte, diğer birçok amiral gemisi ile karşılaştırıldığında, yeni Asus yine de çok daha kompakt olacaktır.genel-22