Witcher showrunner Lauren Schmidt Hissrich, Geralt of Rivia’yı yeniden canlandırma kararlarını savunuyor. Netflix’in fantastik uyarlamasının iki sezonu boyunca, Henry Cavill’in sihirli bir şekilde geliştirilmiş canavar avcısı performansı, hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden büyük beğeni topladı. Cavill’in yaklaşan üçüncü sezonundan sonra diziden ayrılacağını ve yerine 4. sezon için Liam Hemsworth’u alacağını açıklaması büyük bir sürpriz oldu. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, raporlar ve spekülasyonlar Cavill’in gösteriden sapması nedeniyle ayrıldığını iddia ediyor. kaynak materyalinden çok uzak – Andrzej Sapkowski’nin kitapları.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSUİÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Toplam Film (aracılığıyla eğik çizgi filmi), Hissrich neden Cavill’in Geralt’ını yeniden şekillendirmeye ve sonra devam etmeye karar verdiklerini açıkladı. Witcher diziyi bitirmek yerine 3. sezon. Senarist diyor ki “anlatılacak çok fazla hikaye kaldı,” ve diğer oyuncular ve ekip hala diziden keyif alırken, başka bir aktörle devam etmeye karar verdiler. Aşağıda Hissrich’in tam açıklamasını okuyun:

Geralt’ın çıkıp gösteriyi bitirme seçeneğimiz vardı. (Ama) bu bizim yapmak istediğimiz bir şey değildi. Anlatacak çok fazla hikaye kaldı. Geralt’ı başka bir Witcher ile değiştirseydik, kitaplardan tamamen uzaklaşmış olurduk ve kimsenin bunu istediğini sanmıyorum herhangi biri. […] Liam’ın gelmesi hepimizi heyecanlandırdı. Doldurması gereken çok büyük ayakkabılar var ama aynı zamanda çok fazla enerjisi ve bunun için çok fazla heyecanı var. Belli ki bizim için yepyeni bir bölüm. Ve işin içinde pek çok duygu var. Ama günün sonunda, yaptığımız işi seviyoruz. Yani devam edeceğiz.

The Witcher Neden Henry Cavill Olmadan Devam Ediyor?

Yine de WitcherGeralt’ın yeniden biçimlendirilmesi tartışmalıydı, en hafif tabirle, showrunner bunun neden gerekli olduğuna dair ikna edici bir açıklama sunuyor. Witcher‘in ana hedefi, 3. sezondan sonra bitmeyecek olan aynı isimli kitap serisini uyarlamak. Şimdiye kadar, Netflix şovu uyarlandı son dilek Ve Kader kılıcı 3. sezon uyarlamasıyla Aşağılama Zamanı. Sapkowski’nin serisinde uyarlanacak çok daha fazla kitap var. Ateş Vaftizi, Kırlangıç ​​Kulesi, Gölün LeydisiVe Fırtına Mevsimi.

İlgili: The Witcher 3. Sezon Fragmanı Yanıt İpuçları 4. Sezon İmkansız

Geralt’ı başka bir Witcher ile değiştirmek de, hikayenin ne kadar merkezi olduğu düşünülürse, bir seçenek değildi. Bayiler ve mevcut IP’ler çağında, aynı karakterin birden fazla oyuncu tarafından oynanması hiç de alışılmadık bir durum değil. Geralt, Sapkowski’nin kitaplarında bağımsız olarak var olan ve video oyunlarında Doug Cockle tarafından seslendirilen bir karakterdir. Hemsworth, Geralt’ı oynayacak son aktör oldu. Witcher 4. sezon ve rolü Cavill kadar bağlılıkla somutlaştırırsa, hoşnutsuz hayran kitlesine rağmen gösteri çok fazla güç kaybetmemeli.

Kaynak: Total Film (üzerinden eğik çizgi filmi)sinema-1