sonsuz izlemek TikTok videolar kazançlı bir eğlence olacak için üç sosyal medya kullanıcısı kim inecek uygulamada sürekli gezinmeleri için onlara ödeme yapacak bir iş. Etkileyici bir pazarlama ajansı olan Ubiquitous, başarılı başvuru sahiplerinin TikTok’ta 10 için gezinmesi için saat başına 100 dolar ödeyeceğini duyurdu. saatler düz “gelişmekte olan trend konular” için arama yapmak.

İş Ubiquitous’ta yayınlandı alan ve pozisyonu The TikTok Watchdog Job 2.0 olarak tanıtır. Şirket, her biri 1.000 dolar alacak üç başvuru seçeceğini söyleyerek, “Muhtemelen zaten TikTok izliyorsunuz – neden bunu yapmak için para almıyorsunuz?” İş ilanı, başvurmak için, bireylerin neden iş için en iyi kişi olduklarını açıklayan 50 ila 100 kelimelik bir paragraf yazmaları gerektiğini söylüyor ve başvuranların bir TikTok hesabına sahip olmaları ve uygulamaya aşina olmaları, “gözleri” olması gerektiğini söylüyor. trendler için” ve en az 18 yaşında olmalıdır. Son başvuru tarihi 31 Mayıs 2023’tür.

Ubiquitous, sitesinde şirketin “işinizi büyütmenin ve yeni nesil tüketicilere ulaşmanın en iyi yolu olduğunu” söyleyerek kendisini etkileyici pazarlama olarak pazarlıyor. Devam ediyor, “En viral, ilgi çekici ve veriye dayalı etkileyici pazarlama kampanyalarını uygulamak için doğrudan büyük bir içerik oluşturucu ağıyla çalışıyoruz.”

Şirket, benzer bir iş ilanını geçen yılın Ekim ayında zorladı, ancak çok daha düşük bir fiyata, TikTok videolarını 12 saat boyunca izlemesi için saat başına 50 dolar teklif etti. Seçilen kişi ayrıca 50 ABD Doları değerinde Uber Eats hediye kartı, 50 ABD Doları Hedef hediye kartı, esnek bir cep telefonu tutacağı, 12 inç halka ışık ve bir tripod aldı.

Bu iş ilanı için işe alınan kişiler, son teslim tarihinden sonraki 28 gün içinde posta ile bilgilendirilecek ve “tespit ettikleri ve izledikleri tekrar eden trendleri içeren basit bir belgeyi doldurarak ortaya çıkan ve yeni trendleri keşfetmeleri” istenecektir. Pazarlama şirketi, kararının nihai olacağını ve herhangi bir ek yazışmaya yanıt vermeyeceğini söylüyor. Başvurursa kazanan, adının ve görselinin Ubiquitous’un tanıtım materyallerinde kullanılmasını kabul etmiş olacaktır.

Ubiquitous’un iş listesi, TikTok’un kullanıcı tabanı büyümeye devam ettikçe ve İçeriden İstihbarat tahmini, TikTok’un mevcut kullanıcı sayısının dünya çapında yaklaşık 843,3 milyon olduğunu ve çoğunluğun 25 ila 54 yaşları arasında olduğunu ve her gün uygulamada 45 dakikadan fazla zaman geçirdiğini ortaya koydu. Rapora göre TikTok, 2025 yılına kadar tahminen bir milyar kullanıcıya ulaşacak.

Ubiquitous, Gizmodo’nun yorum talebine hemen yanıt vermedi.genel-7