Amazon, Oyun Haftası promosyonunun bir parçası olarak, bazı favori oyun kulaklıklarımız da dahil olmak üzere, çeşitli SteelSeries oyun aksesuarlarında indirimler sunuyor. Çelik Serisi Arctis 9, bu da sadece 126 $’a (normalde 200 $) düştü.

SteelSeries Arctis kulaklık serisi, mevcut en iyi oyun kulaklıklarından bazılarıdır ve Arktis 9 özellikle PC’de düşük gecikmeli, yüksek kaliteli ses için inanılmaz 2,4 Ghz kablosuz desteği sayesinde en üst yuva için güçlü bir iddia. Ayrıca PC, Nintendo Switch, PS5 ve PS4’te Bluetooth bağlantısını destekler.

Dikkate değer diğer anlaşma ise SteelSeries Arena 7 hoparlörler, 240 $ ‘a (normalde 300 $) satılıyor. Arena 7, iki hoparlör ve bir subwoofer ile masalar için iyi çalışan bir 2.1 ses kurulumu sunar. Kurulumu kolaydır ve PC için USB, TV’ler için optik ses ve kablosuz bağlantılar için Bluetooth dahil olmak üzere çoklu giriş türlerini destekler ve hatta hoparlörler ayarlanabilir RGB aydınlatma özelliğine sahiptir.

SteelSeries Arctis 9 ve Arena 7, indirimdeyken almaya değer, ancak Amazon’un indiriminde incelemeye değer başka SteelSeries kulaklıkları, oyun fareleri ve oyun kumandaları da var.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1