ConcernedApe’in ikonik çiftçilik oyunu Stardew Valley, zamanla daha popüler hale geldi. Dünya çapında çeşitli içerik oluşturuculara ve mod geliştiricilere ilham veren Stardew Valley hakkında ve Stardew Valley için çevrimiçi olarak bulunabilecek hayran yapımı kreasyonların hiçbir sıkıntısı yoktur. Oyunun en sevilen modlarından birinin arkasındaki sanatçı, yakın zamanda bu kez bir Stardew Valley karakter yaratıcısı.

Herhangi bir sıkı Stardew hayranıyla konuştuğunuzda, bir noktada Stardew Valley Expanded modunu gündeme getireceğimizden eminiz. Çılgınca miktarda içeriğinden temel oyuna kattığı katıksız güzelliğe kadar, herhangi bir olası oyuncu için indirme önerileri listemde kesinlikle bir numara olarak öne çıkıyor.

Stardew Valley gibi simülasyon oyunlarının güzelliği yalnızca erişilebilirliği veya rahatlığında değil, aynı zamanda oyuncu yaratıcılığı için sağladığı fırsatta da yatmaktadır. Karakter oluşturmadan çiftlik özelleştirmesine kadar, oyun içinde kendiniz ve arazinizle çok şey yapabilirsiniz. Hayranların gözdesi Expanded modunun arkasındaki sanatçı, oyuncuların bu yaratıcılık akışını oyun dışında da deneyimlemelerini sağlamak için başka bir geliştiriciyle işbirliği yaptı.

Bunu kullanıcı dostu bir sistem kurarak başardılar. İnternet sitesi hayranların bir Stardew Valley portresi oluşturup tamamen özelleştirebilecekleri. Oyunun karakter oluşturucusuna benzer şekilde çalışır, ancak kullanıcılar arka planı olan veya olmayan portrelerini başka yerde kullanmak üzere indirebilir.

Yüz hatlarınızı, kıyafetlerinizi, çeşitli renklerinizi ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz! Stardew Valley karakter yaratıcısının bu çevrimiçi çekiminde portremi yapmak için kişisel olarak çok fazla zaman harcadım ve şu anda üretilen görüntüyü her yerde profil fotoğrafım olarak kullanıyorum. En iyi bölüm çok yönlülüktür. PNG olarak indirmek isterseniz portre ile istediğiniz herhangi bir arka planı kullanabilirsiniz.

Daha sağlıklı çiftçilik içeriği için can atıyorsanız, oyununuzu nasıl renklendireceğiniz konusunda ilham almak için favori Stardew Valley modlarımızdan bazılarına göz atın. Ayrıca, Stardew Valley’in gerçekçi olup olmadığına yanıt veren gerçek hayattaki bir çiftçiyle yaptığımız röportaja da göz atabilirsiniz.oyun-2