Alone in the Dark için bir spot ışığı 25 Mayıs’a ayarlandı. THQ Nordic’e göre bu spot ışığı, korku oyunuyla ilgili soruları yanıtlayacak. Daha önce Tom Henderson tarafından bu hafta oyuna bir ışık tutulduğu paylaşılmıştı. Ve bu olay hakkında gerçekten de haklı olduğu ortaya çıktı.

Buna ek olarak, THQ Nordic kendi kanalında Alone in The Dark spot ışığının kısa bir tanıtımını yayınladı. Öne çıkanlar 25 Mayıs’ta 17:00 PT/20:00 ET’de olacak.

25 Mayıs’ta Karanlık Spot Işığında Yalnız

Neyin öne çıkacağından emin değiliz ama hikaye, kontroller, çevre ve erişilebilirlik gibi bazı önemli konulara cevap vereceğini düşünüyoruz. Ayrıca, Alone in the Dark hakkında düzgün oynanış da dahil olmak üzere daha fazla bilgi alabiliriz.

Karanlıkta yalnız 1920’lerin Güney Amerika’sında, Lovecraft benzeri korku unsurlarıyla gotik bir ortamda geçiyor. 1992 oyunundan orijinal Derceto Malikanesi, Derceto ile ilgisi olan diğer yerlerle birlikte yeni bir şekilde geri dönüyor. Emily Hartwood ve Edward Carnby, oyunun ana karakterleri olarak geri dönüyor. Buna ek olarak, oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanabilir. Bu, Resident Evil ve Silent Hill gibi birçok korku serisinin izlediği benzer bir formattır.

Oyun, Pieces Interactive tarafından geliştirilen ikonik korku serisinin yedinci oyunudur. 2015’teki Alone in the Dark: Illumination’dan sonraki ilk oyundur.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5