Tüm Diablo 4 Kalelerinin yerini mi arıyorsunuz? Sanctuary’de amaçsızca dolaşırken, bu kötülüğün kalelerinden birini keşfedeceksiniz. Lilith’in yardakçılarının barındığı müstahkem bir konum olan Kaleler, açıkta karşılaşacağınız en zorlu meydan okumalardan biridir, ancak fethedilirseniz sizi üst düzey teçhizatla ödüllendirebilir.

Diablo 4 ile tanıtılan yeni bir tamirci olan Kaleler bir zindana benzer, sadece üst dünyada barınırlar. Bölgede yoğun düşman grupları, patronlar ve tamamlanması gereken görevler var ve bir Kaleyi tamamlamak sizi XP, üst düzey teçhizat ve Şöhret ile ödüllendirecek ve ayrıca siteyi satıcılarla tamamlanmış yeni bir şehir merkezine dönüştürecek. ve tamamlanması gereken yan görevler. Diablo 4 çıkış tarihi hızla yaklaşırken, zamanı geldiğinde hazırlıklı olmak için bu zorlu karşılaşmaları okuyun.

Çatlak Tepe Kalesi konumları

Fractured Peak’te, her biri haritanın o köşesinde tutulan belirli bir tür kötülük içeren üç Kale vardır. Fractured Peak’teki Diablo 4 Kaleleri:

Nostrava

Nostrava Kalesi, Kyovashad’ın batısında yer almaktadır. Bir zamanlar bölgede yaşayan çılgın köy halkıyla karşılaşacaksınız ve köyün ekşimesine neden olan Demonic Effigies’i yok etmekle görevlendirileceksiniz. Heykeller gönderildikten sonra, üç güçlü iblisle karşı karşıya geleceksiniz.

Kor Dragan

Kor Dragan, her tür ölümsüz tarafından istila edilmiştir ve bu Kalede karşı karşıya kalacağınız ana rakipler hortlaklar ve vampirlerdir. Alanın etrafındaki noktalı et kürelerini yok ederek vampir varlığının alanını temizlemeniz gerekecek. Bu bittiğinde, mahzene doğru ilerleyin ve Nilcar ile karşılaşacaksınız.

malnok

Kyovashad’ın doğusunda yer alan Malnok, Buz Klanı’nın ev dediği yerdir. Bölgeyi kasıp kavuran fırtınanın kaynağını bulmalısın ve bunu tüm Buz Klanı Fırtına Çağırıcılarını yenerek yapacaksın. Fırtına dindiğinde, Frosthorn’u alt etmeniz gerekecek.

Bulduğumuzda daha fazla Diablo 4 Kalesi ekleyeceğiz, ancak şimdilik, en iyi Diablo 4 Rogue yapılarını yaparak en iyi Diablo 4 ganimetini elde etme şansı için Fractured Peak’i olabildiğince özgürleştirdiğinizden emin olun. yapımı daha kolay.oyun-2