Ray Stevenson bir an yaşıyordu. Sadece haftalar önce, etkileyici, yetenekli İrlandalı aktör başrolde olduğu ortaya çıktı yakında yeni bir karakter olarak Yıldız Savaşları göstermek, Ahsoka. Bu sadece aylar sonra geldi RR, aşağılık kötü adamı oynadığı bir film, bir gişe hasılatıydı ve eve bir Oscar getirdi. Oyuncu, oyununun ve dünyanın zirvesindeydi, ancak inanılmaz derecede üzücü bir haberle, artık bitti. Stevenson Pazar günü öldü 58 yaşında. Ölüm nedeni açıklanmadı.

Stevenson 1990’lardan beri oyunculuk yapıyor olsa da izleyiciler onun yeteneğini ilk kez HBO’nun destansı dizisindeki Titus Pullo rolünde tattı. Roma. O tür bir enerjisi vardı: büyük, kahramanca, şamatacı…ki daha sonra t oynamak için başını çevirdio Cezalandırıcı 2008’in kült klasiği, Cezalandırıcı: Savaş Bölgesi. Stevenson, büyük ölçüde inanılmaz, heybetli varlığı sayesinde şimdiye kadarki en iyi Punisher’lardan biriydi.

Bundan sonra Hollywood rolleri birikmeye başladı: Eli’nin Kitabı, Diğer Adamlar, GI Joe, Uyumsuz, ve en unutulmazı, ilk üçte Thor’un arkadaşı Volstagg olarak Thor filmler. Ayrıca hayranların favorisi olan korsan şovunda Karasakal’ı canlandırdı. Kara yelkenler ve Gar Saxon’u seslendirdi Yıldız Savaşları: Klon Savaşları.

Bunların ötesinde kredi listesi uzayıp gidiyorancak 2022’de Stevenson muhtemelen bugüne kadarki en büyük başarısını elde etti. Vali Scott Buxton’ı oynamak RRiğrenç kötülük baş karakterlerden tam olarak hak ettiğini alan askeri lider. Uygun, büyük zamanların kötü bir rolüydü.d, Ağustos’taki hala gizemli rolüne Ahsoka Baylan Skoll olarak. İşte bir fotoğraf.

Ray Stevenson, Ahsoka'da Baylan Skoll rolünde.

Baylan Skoll rolünde Ray Stevenson Ahsoka.
resim: Lucasfilm

Bu yüzden bu yıl Stevenson’ı çok daha fazla görüp tartışacağız, bu güzel çünkü 58 yaşında, bu yetenek ve kariyerle, o bizden çok erken alındı.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7