Şimdi HIZLI TREN Netflix’te izlenebiliyor ve filmin hayranları bu yolculuğu evlerinden tekrar tekrar deneyimleyebiliyor, şimdi onun enerjisini kopyalayan benzer filmlerden bazılarını sıralamak için harika bir zaman. Suikastçılar hakkında cömertçe seçilmiş gerilim filmleri, trenlerde geçen yüksek konseptli aksiyon hikayeleri ya da sadece çarpıcı biçimde şık aksiyon filmleri olsun, en iyisi gibi filmler HIZLI TREN Bu Brad Pitt gişe rekorları kıran filmi bu kadar başarılı yapan aynı yetenek ve yaratıcılığı sergileyin.


Hayranlar bir olasılık hakkında spekülasyon yaparken Hızlı Tren 2, komedi ve karakterizasyona benzer bir yaklaşım içeren birçok başka aksiyon filmi var. Bunun gibi bazı Brad Pitt filmleri de var. HIZLI TREN çok benzer bir tonu yakalayan akış için kullanılabilir HIZLI TREN. Film, tuhaf gerilim filmlerinden oluşan bir dünyaya açılan bir pencere olabilir ve en benzer filmlerden bazıları mutlaka görülmesi gereken filmlerdendir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

10 Koparma (2000)

  • Prime Video’da kiralanabilir veya satın alınabilir

gibi filmler HIZLI TREN İzleyicilere Brad Pitt’in bir aktör olarak kariyerinin son derece stilize modern klasiklerdeki eklektik rollerle dolu olduğunu hatırlatın. Guy Ritchie’s filmindeki performansı kapmak için bu listeye dikkate değer bir ektir. HIZLI TREN hayranlar, Ritchie’nin güçlü bir şekilde yankılanan imza diyaloğu sayesinde HIZLI TRENözellikle Tangerine (Aaron Taylor-Johnson) ve Lemon (Brian Tyree-Henry) karakterleri.

Londra’nın yeraltı suç dünyasında hareket eden büyük bir elmasın etrafında dönen komik bir suç oyunu, kapmak Pitt’i çıplak yumruklu bir boksör olarak destekleyici bir rolde gösteriyor. Film gibi bir film kadar yüksek bahisli olmasa da HIZLI TRENateş gücündeki tüm eksiklikleri, sürüşü hızlandıran müthiş hikaye anlatma hızıyla telafi ediyor. HIZLI TRENarsa.

9 Sigara İçen Aslar (2006)

Alicia Keys - Smokin' Aces (2006)

  • HBO Max’te izlenebilir

Aksiyon filmlerinin sevdiği şeylerden biri HIZLI TREN excel at, hikayeleri kaotik şekillerde kesişen çeşitli karakterlerden oluşan doğrusal bir deneyim yaratmaktır. Sigara İçen Aslar hepsi de tek bir yerde bir araya gelen çeşitli renkli suikastçılarla ilgili başka bir hikaye, bu sefer ortak hedeflerini barındıran Tahoe Gölü’ndeki bir otel.

Sigara İçen Aslar aynı zamanda buna benzer bir film HIZLI TREN bu son derece grafik stilde, yıldızlarla dolu olduğunu iddia edebilecek birkaç filmden biri olması nedeniyle, daha fazla değilse. Filmde Alicia Keys ve Common’un ilk çıkışlarıyla övünmenin yanı sıra, Ryan Reynolds, Ben Affleck, Chris Pine, Ray Liotta, Andy Garcia ve diğer birçok önemli aktör yardımcı rollerde veya kamera hücresinde yer alıyor.

8 Bay ve Bayan Smith (2005)

Bay ve Bayan Smith'te Brad Pitt ve Angelina Jolie

  • Prime Video’da kiralanabilir veya satın alınabilir

Brad Pitt filmlerinin başarısı gibi HIZLI TREN film hayranlarına, rolüne kesinlikle zahmetsizce uysa da, Pitt’in tipik olarak bir aksiyon yıldızı olarak rol almadığını hatırlatıyor. Pitt’in en belirleyici aksiyon rollerinden biri, hiç şüphesiz, bir başka kiralık katil olarak benzer şekilde komik dönüşüdür. Bay ve Bayan Smith.

Popüler kültürde Pitt’in rol arkadaşı Angelina Jolie ile olan ilişkisini halkın tanıtımının merkezinde yer almasıyla hatırlansa da, yönetmen Doug Liman ekranı iki yıldızın manşetlere konu olan kimyasının ötesinde patlayıcı bir gösteriyle dolduruyor. İki yıldız, diğerinin bir suikastçı olarak gizli bir hayat sürdürdüğünü ve ekran kimyasının inkar edilemez olduğunu keşfeden bir karı koca oynuyor.

7 Kurt (2013)

Wolverine, The Wolverine'de hızlı trene tutunmaya çalışıyor

  • Peacock ve Disney+’ta izlenebilir

Filmin stiller, karakterler, kültürler ve türler karışımı benzer filmleri bulmayı zorlaştırıyor. HIZLI TREN tüm bu yönlerin nasıl birbirine karıştığı açısından. Ancak, gibi filmleri bulmak için yolculukta sıra dışı bir durak HIZLI TREN şaşırtıcı sonuçlar verebilir. Hugh Jackman’ın itibari Marvel Comics karakteri, tüm zamanların en ünlü yok edilemez süper kahramanlarından biri olmasına rağmen, Wolverine ilkti X Men karakteri çok daha savunmasız bir şekilde sunan yönetmen James Mangold’un filmi.

Batı hayranlığındaki dramadan önce Logan, Japonya’da geçen bu polisiye gerilim filmi, Wolverine’i hareket halindeki bir hızlı trenin içinde ve üzerinde bir dövüş de dahil olmak üzere en çılgın aksiyon sekanslarından bazılarına yerleştirdi. Filmin olağandışı grafik şiddetinden en iyi şekilde yararlanmak için tam Genişletilmiş Kurgusu aradığınızdan emin olun.

6 John Fitil (2014)

John Wick 2014'te Keanu Reeves bir depoda

  • Prime Video’da akış için kullanılabilir

Katillerin ve işleyicilerin işleyen ekosisteminden zevk alan aksiyon filmi hayranları HIZLI TREN gerçekten John Wick’in (Keanu Reeves) dünyasından başka bir yere bakmanıza gerek yok. İsimsiz eski suikastçıyı öldürmek kesinlikle Pitt’in Uğur Böceği’nden çok daha hızlıdır, ancak Keanu Reeves’in durağan teslimatı, durdurulamaz bir suikastçı olarak performansına olan fiziksel bağlılığıyla birleştiğinde, kan arayışının asla kendi kurnaz mizah anlayışından yoksun olmadığı anlamına gelir. .

Devam eden ve sürekli büyüyen franchise’daki orijinal film, basit bir intikam planına sahip ancak normal dünyanın yüzeyinin altında var olan çok daha geniş bir suç imparatorlukları dünyasının kapılarını açıyor. Aynı zamanda yönetmen David Leitch’in filmdeki vizyonunu da şüphesiz etkiledi. HIZLI TRENilk filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği için John Wickfilm.

İLGİLİ: John Wick Gibi En İyi 30 Film

5 Busan’a Giden Tren (2016)

Trenden geçmeye çalışan birkaç karakter Busan'a tren

  • YouTube, Tubi, Crackle, Prime Video, Pluto TV ve Peacock’ta yayınlanabilir

Trenlerde geçen modern aksiyon filmleri söz konusu olduğunda, bu kadar popüler çok az film vardır. Busan iline giden tren. Film, itibarlı trenin yolcularının ölümsüz bir kıyametten aşırı hızda kaçmak için savaştığını gören ilgi çekici, duygusal bir zombi gerilim filmi. Beğenmek HIZLI TRENancak, diyalog odaklı sahneler ve aksiyon odaklı sahneler için eşit elli bir yaklaşım var.

Yine de Busan iline giden tren‘ın konsepti, HIZLI TRENKanlı aksiyon sekanslarını geniş topluluktan dramatik anlarla dengeleyen, aslında genel olarak daha ayakları yere basan bir film. Beğenmek HIZLI TREN ve son yıllardaki en iyi Kore gerilim filmlerinin çoğu, Busan iline giden tren türünün sınırlarının keşfi olduğu kadar, karakterlerinin ve onları tanımlayan kişisel tarihlerin keşfidir.

4 Kill Bill: Cilt 1 (2003)

Kill Bill'de samuray kılıcı olan Gelin

  • Tubi’de yayınlanabilir

Batılı aksiyon filmlerinin doğrudan Asya’daki filmlerden ilham alması alışılmadık bir durum değil, ancak hikayelerinin çoğunu Asya’da kurduklarını görmek alışılmadık bir durum değil. HIZLI TREN hala öyle Japonya’dan samuray filmleri ve Çin’den kung-fu filmleri sayısız sayıda Hollywood filmini daha iyi yönde etkilemiş olsa da, çok azı bu filmlerin gerçek stilini Quentin Tarantino’nun ilk bölümü kadar doğruluk ve ayrıntılara dikkat ile taklit etti. Bride’ın (Uma Thurman) oynadığı destansı bir intikam.

Olabildiğince çok kan, belirgin üslup yeteneği ve kara komediyle dolup taşıyor. HIZLI TREN, Kill Bill: Cilt 1 Bir zamanlar bir suikastçı grubunun üyesi olan Gelin’in, Tokyo yakuza’nın yeni başkanını devirme arayışıyla bu ilk bölümün çoğunu alarak eski ortaklarını öldürme görevine başladığını görür. Fanları HIZLI TREN yoğun aksiyon için gelebilir ama kesinlikle Tarantino’nun ünlü alıntılanabilir diyaloğu için kalmak isteyecektir.

3 Brüt Pointe Boş (1997)

Bir kiralık katil, lise aşkını Grosse Pointe Blank'da baştan çıkarmaya çalışıyor

  • Prime Video’da kiralanabilir veya satın alınabilir

Eğitimli katiller arasındaki çekişmelerden kaynaklanan mizah anlayışını tercih eden insanlar. HIZLI TREN Aksiyon üzerine, lise buluşması sırasında orta yaş krizi geçiren bir kiralık katil (John Cusack) hakkındaki bu kült cevheri kontrol etmek isteyeceksiniz. Cusack’in kiralık katili asistanı (Joan Cusack) ve terapisti (Alan Arkin) ile telefon görüşmeleri arasında eski bir kız arkadaşı (Minnie Driver) ve rakip suikastçılarla hokkabazlık yapmak. Brüt Pointe Boş Brad Pitt’in Uğur Böceği’ne benzer bir kafa boşluğunda. HIZLI TRENve filmin ilginç 90’lar film müziği, ona benzer şekilde sağlam bir kişilik kazandırıyor.

2 Şanslı Numara Slevin (2006)

Bay Goodkat, Lucky Number Slevin'e silah doğrultuyor.

  • Prime Video, Tubi ve Pluto TV’de yayın yapın

Gibi aksiyon gerilim filmleri HIZLI TREN Hikâyelerindeki kurnaz kıvrımların ve dönüşlerin gücüyle olay örgüsünü ilerletirler ve izleyicileri blöf yapmaktan ve kandırmaktan bu kadar zevk alan çok az aksiyon gerilim filmi vardır. Şanslı Numara. Beğenmek HIZLI TREN, filmin hikayesi, savaşan gangsterleri içeren karmaşık bir plandaki isteksiz katılımcıların etrafında dönüyor ve oyuncu kadrosunun soyağacı, uzun hikayeye biraz inandırıcılık katıyor. Bruce Willis, Morgan Freeman, Ben Kingsley ve Stanley Tucci, hayranlarını etkileyecek bu diyalog odaklı suç örgüsünde Josh Hartnett ve Lucy Liu’yu destekliyor. HIZLI TRENanlatı akışı.

1 Banliyö (2018)

Liam Neeson Bullet Train'de silah doğrultuyor

  • Prime Video’da akış için kullanılabilir

Liam Neeson, aksiyon türüyle uğraşması her zaman heyecan uyandıran bir başka saygın dramatik aktördür ve hareketli bir banliyö trenindeki gizemli bir komployu konu alan bu aksiyon gerilim filmi, Liam Neeson’a benzer. HIZLI TREN birkaç yolla. Filmin tecrübeli oyuncu kadrosu o kadar geniş ki, Florence Pugh ve Letitia Wright gibi isimlerden daha küçük destek çalışmaları için yer bırakıyor ve olay örgüsünün dedektif unsurları, seyircinin finale kadar tahmin yürütmeye devam etmesi anlamına geliyor.

Neeson, filmde aniden kovulduktan sonra kendisini banliyö treniyle eve giden gizemli bir yolcuya dayanan geniş kapsamlı bir komplonun içinde bulan bir sigorta satıcısını canlandırıyor. Eylem sırasında banliyögibi bir filme kıyasla hikayedeki trenin hızına göre daha fazla olabilir. HIZLI TRENboyunca hala çok sayıda patlayıcı sürpriz var.sinema-1