Huawei, Vision Smart Screen 3 TV’yi tanıttı Daha doğrusu şirketin kendi terminolojisine uyarsanız, o zaman bir TV değil akıllı ekran. Ancak bu, özü değiştirmez.Yenilik iki versiyonda mevcuttur: 65 inç veya 75 inç. Fiyat sırasıyla 640 dolar veya 855 dolar.

Her ikisi de 120Hz destekli 4K panel kullanıyor ve Oyun modunda Huawei 240Hz’den bahsediyor ama MEMC teknolojisi burada devreye giriyor.

Huawei, Vision Akıllı Ekranlarına boşuna akıllı ekran demez. Cihaz, öncelikle bir AI sistemi ve ikinci olarak çok meraklı bir kamera ile donatılmıştır.

Yeni

İkincisi hakkında konuşursak, bu, 115 derecelik görüş alanına ve yapay zeka desteğine sahip 12 megapiksel bir kameradır. Nesneleri ve insanları tanımlamak için kendi özel NPU’suna sahiptir. Diğer şeylerin yanı sıra bu, görüntülü aramalar ve çerçeve hizalama sırasında kullanıcıyı izlemek için kullanılır.

Huawei, ekranın her bir alanının dinamik aralığını ayrı ayrı ayarlayabilen Honghu AI HDR teknolojisine de odaklanıyor. Şirkete göre bu, görüntüyü katmanlı ve daha hacimli hale getiriyor.genel-22