2019 yılında kurulduğundan bu yana, ABD KaplıcasıCe Kuvveti kimliğini oluşturmak için mücadele etmiştir. Şimdi, en genç askeri şubenin önde gelen bir yetkilisi, tam olarak ne yaptığına dair herhangi bir kafa karışıklığını gidermeye yardımcı olacağını umarak görev beyanını yeniden yazmak istiyor.

Bu haftanın başlarında, Uzay Operasyonları Şefi General Chance Saltzman, Uzay Kuvvetlerinin G’sine bir not gönderdi.wardians’a göre, mevcut görev bildirimi ile ilgili endişelerini dile getirecek Politika. Notta, “En büyük endişem, görev bildiriminin Ulusun neden bir Uzay Gücüne sahip olduğunu ve Muhafızların gerçekleştirdiği hayati işlevleri yansıtmadığıdır.” Koruyucular, olmanız durumunda unfarkında, adı Uzay Kuvvetleri personelini tanımlamak için kullanır.

onun üzerinde İnternet sitesiUzay Kuvvetleri misyonunu “ortak ve koalisyon güçlerimizin savaşma biçimini geliştiren küresel uzay operasyonlarını yürütmek için Muhafızları organize etmek, eğitmek ve donatmak ve aynı zamanda karar vericilere ulusal hedeflere ulaşmak için askeri seçenekler sunmak” olarak tanımlıyor.

İlgili makale: Uzay Gücü Düşündüğünüz Gibi Değil

Bu kesinlikle bir ağız dolusu ve dürüst olmak gerekirse, Saltzman’ın bundan neden nefret ettiğini anlıyorum. Ayrıca, ifadenin Uzay Kuvvetleri personelinin gerçekte yaptıklarının yalnızca küçük bir bölümünü yansıttığından da endişeleniyor. “Gardiyanlar dünyadaki teknolojik olarak en gelişmiş sistemlerden bazılarını işletiyor. Bunu yaparken saldırganlığı caydırıyorlar ve caydırıcılık başarısız olursa askeri güçle ABD çıkarlarını koruyorlar” diye yazdı.

Nota göre, Saltzman’ın şubeyi vurgulamak istediği anlaşılıyor.‘S daha korkutucu, daha savunmacı taraf, temelde şunu söyleyen taraf, “Amerika’nın uzayıyla uğraşma, kahretsin!”

Saltzman ayrıca görev bildiriminin kulağa “uzun ve hantal” geldiğini ve muhtemelen G tarafından ezberlenmediğini de belirtiyor.sonuç olarak wardians. “Uzay Kuvvetlerinin mevcut görev bildirimini kaç Muhafız okuyabilir?” notta sordu. “Tahminim çok az.”

Uzay Kuvvetleri şefi belli ki görev beyanını yeniden yazmak istiyor ama bunu tek başına yapmak istemiyor. Saltzman G’ye sorduuardians, yeni bir misyon için ilham almayı planladığı kendi misyon beyanlarını sunacak.

ABD Silahlı Kuvvetlerinin altıncı şubesi olan Uzay Kuvvetleri, markalaşma konusunda çok başarılı. Eylül 2022’de, Space Force kendi tema şarkısını yayınladıkendisini “güçlü dikkatli göz” ve “görünmez bir cephe hattı” olarak tanımlıyor.

Bunların hepsi, kendi varlığını kurmak isteyen en küçük çocuk sendromu gibi hissettiriyor. kendisinden ayrı olan kendi kimliğini büyük kardeşler ve ne kadar büyük ve korkutucu olduğuna dair güvence verin gerçekten. Space Force G’nin ne yaptığını görmek ilginç olacak.uardians ile gelip mevcut görev bildiriminden herhangi bir gelişme olup olmayacağı.

Hayatınızda daha fazla uzay uçuşu için bizi takip edin twitter ve Gizmodo’nun adanmışlarına yer işareti koyun Uzay uçuşu sayfası.genel-7