NetherRealm Studios, beğenilen dövüş oyunu serisinin anlatısal yeniden başlatması olan Mortal Kombat 1’i resmen duyurdu ve tüm yeni ayrıntılarla birlikte ilginç bir külçe ortaya çıktı: Aksiyon film yıldızı Jean-Claude Van Damme, indirilebilir bir dış görünüm olarak sunulacak. uzun süredir MK karakteri Johnny Cage.

Van Damme görünümü, MK1’in ilk Kombat Paketinin bir parçası olacak ve aynı zamanda altı oynanabilir karakter ve beş Kameo Karakteri de içerecek. .Kapcom. Kombat Paketinin geri kalanı lansmandan sonra yayınlanacak olsa da, Johnny-Claude Van Cage (gerçek adı değil, söz veriyoruz) ilk gün satışa sunulacak.

Şimdi oynuyor: Mortal Kombat 1 – Resmi Sinematik Duyuru Fragmanı

Jean-Claude Van Damme’nin dahil edilmesi, Mortal Kombat’ın tarihine yeni bir geri dönüş, çünkü oyun başlangıçta Van Damme filmi Bloodsport’a fikir hurdaya çıkarılmadan önce eşlik eden bir video oyunu olarak tasarlandı. Bu projedeki fikirler ve varlıklar yeniden tasarlandı ve orijinal Mortal Kombat doğdu.

Van Damme içeren Kombat Paketi, Mortal Kombat 1’in hem Premium Sürümüne hem de Kollector’s Edition’ına dahil edilecek. Premium Edition 110$’a mal olacak ve ayrıca üç günlük erken erişim ve oyunun premium para birimi olan 1250 Dragon Krystals içerecek. Kollector’s Edition 250 dolara mal olacak ve bir çelik kasa, sanat baskıları, Kombat Paketi, 2.700 Dragon Krystals ve Coarse tarafından tasarlanan “16,5 inçlik bir Liu Kang heykeli” içeriyor. [that comes with] ilham verici bir Liu Kang oyun içi karakter görünümü.”

Mortal Kombat 1, Xbox Series X|S, PlayStation 5, Nintendo Switch ve PC için 17 Eylül’de çıkacak. Premium veya Kollector’s Editions’ı satın alanlar oyuna 14 Eylül’de erişebilecek ve ön sipariş verenler oynanabilir karakter olarak Shang Tsung’un yanı sıra oyunun Ağustos ayındaki beta testine erişim elde edecekler.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1