Hollywood yıldızı Eddie Murphy (Coming to America), klasik Müfettiş Jacques Clouseau karakterini yeni bir filmde oynamak için görüşmelerde bulunuyor. Pembe Panter film. Eğlence haber kaynağı Deadline’a göre, Hollywood stüdyosu MGM seriyi yeniden başlatıyor ve proje için Sonic the Hedgehog yönetmeni Jeff Fowler ile anlaştı.

Yapımcılığını Dan Lin, Julie Andrews, Larry Mirisch ve Jonathan Eirich’in üstleneceği filmin senaryosunu Chris Bremner (Bad Boys for Life) kaleme alacak.

Yeni özellik projesi, bir canlı aksiyon/CG melezi olacak ve her iki geleneği de birleştirecek. Öncül, Müfettiş ve Panter’in büyük ekranda ilk kez bir araya gelmesiyle yargılamalara bir dost polis filmi tonu getiriyor.

Pembe Panter serisi, Peter Sellers’ın beceriksiz Müfettiş Clouseau’yu canlandırdığı 1963 yapımı komedi filmiyle başladı.

Pembe Panter, orijinal filmdeki bir soygunun merkezindeki değerli bir pembe elmasın adına atıfta bulunuyor. Açılış jeneriğinde bir çizgi film panter yer aldı ve on yıllar boyunca çeşitli animasyon projelerinde başrol oynayarak kendi başına popüler oldu.

Satıcılar daha sonra A Shot in the Dark (1964), The Return of the Pink Panther (1975), The Pink Panther Strikes Again (1976) ve Revenge of the Pink Panther (1978) filmlerindeki rolü yeniden canlandırdı.

Rol ayrıca Alan Arkin ve Roger Moore tarafından da oynandı. Aktör-komedyen Steve Martin, 2006’da The Pink Panther ve 2009’da The Pink Panther 2’de rol aldı.

Murphy en son Netflix’te Jonah Hill, Lauren London ve Julia Louis-Dreyfus’la birlikte rol aldığı You People’da rol aldı.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, FacebookVe Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Bitcoin ve Ether, Stablecoin’ler Düşüşleri Gördükçe ABD Borç Tavanı Krizinin Ortasında Direnç Gösteriyor: Ayrıntılar





genel-8