Dark One konsept sanatı

resim: Kasa Çizgi Romanları

Bugün mağazalarda mevcut, Kasa Çizgi RomanlarıKaranlık olan en son sürüm üretken yazar Branson Sanderson (TSissoylu Üçlemesi, Fırtınaışığı Arşivi serisi). Bu bir çizgi roman bu aynı zamanda yeteneklerini de içeriyor jackson Lanzing (yazar), ColliKelly (yazar), NatHan Gooden (sanatçı, kapak sanatçısı), kurMichael Russell (Renkçi) ve VeDünya tasarımı (mektup).

Karanlık olan yeni bir grafik roman serisinin ilkidir ve işte hikayenin kısa bir özeti: “Paul Tanasin, karanlık ve fantastik bir dünyanın hayallerinin peşini bırakmayan genç bir adamdır; başlangıçta bu hayallerin halüsinasyon olduğuna inanır. Ancak bunların, korkunç bir yok edici olmaya mahkum olduğu bir dünya olan Mirandus’tan gelen kehanetler olduğunu keşfettiğinde, korkuyu kucaklaması, Karanlık Olan olarak ayağa kalkması ve her şeyi paramparça etmesi gerekecek. Karanlık olan hayatta sıklıkla üstlendiğimiz ikili rolleri inceliyor – hem kurtarıcı hem de yok edici olma yeteneği.”

Çarpıcı c’yi görmek için okumaya devam edinNathan Gooden’ın sanatı dışında— ve okumaya devam edin gelen tam bir bölüm Karanlık olan.genel-7