Karınca Adam komik bir rahatlama olmaktan bıktı. Şaşırtıcı derecede önemli bir rol oynadıktan sonra Yenilmezler: OyunsonuMarvel filmlerinin ve şovlarının bir sonraki aşamasının merkezinde yer alan Loki TV dizisinin zamanda yolculuk yapan süper kötü adamı Kang ile mücadele etmek için kendi yüksek riskli macerasına geri döndü. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Scott Lang’ın tüm ailesinin kuantum alemine, tuhaf, atom altı, CGI ağırlıklı bir boyuta seyahat ettiğini görüyor.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania en yeni Marvel filmlerinden biridir. Sadece Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 daha yeni Disney, filmi neredeyse hiçbir koşul eklenmeden çevrimiçi akış için yayınladı. Tek ihtiyacınız olan bir Disney+ aboneliği. Akış için tüm seçeneklerinizi görmek için okumaya devam edin Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Bugün.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania’yı Disney+’ta izleyin

Disney yeni çıktı Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Disney+’a. İzlemek için tek ihtiyacınız olan basit bir hesap. Disney’in bazı pandemik dönem yayınlarından farklı olarak, örneğin Mulan, kuantum tamamen ücretsizdir, Premier Erişim kartı veya ek ücret gerekmez. Bu, filmi izlemek için size iki seçenek bırakıyor. Ayda 8 ABD Doları karşılığında bir Disney+ hesabı satın alabilir veya Hulu ve ESPN+ içeren tam Disney Paketine aylık 13 ABD Doları karşılığında abone olabilirsiniz.

Bu akış sitelerinden ikisiyle bile ilgileniyorsanız, Disney Paketi şüphesiz size para tasarrufu sağlar. Tam paketle, yalnızca şunlara erişemezsiniz: Yıldız SavaşlarıMarvel ve Disney gibi içerikler Andor, Mandalorlar, Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Ve Garip dünyaayrıca ESPN+ aracılığıyla canlı spor karşılaşmalarına ve The Handmaid’s Tale ve The Bear gibi Hulu’daki ödüllü TV şovları ve mini dizilere erişebileceksiniz.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania’yı her yerden izleyin

Mor arka planda NordVPN logosu.

Disney, küresel film hakları konusunda titizdir. Disney+’ta çeşitli ülkelerde çok sayıda bölge kilitli içerik bulunmaktadır. Şu anda bulunduğunuz ülkenin sahip olmadığını görebilirsiniz. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania henüz. Durum buysa, çok basit bir çözüm var: ABD ile bağlantıyı taklit etmek için bir VPN kullanın Yayın savaşları arttıkça bölge kilitli içerik daha büyük bir güçlük haline geldiğinden, akış için en iyi VPN’lerin çoğu bu yeteneği vurgulamaya başladı. . Bir ABD sunucusuna bağlandığınızda, Disney+ aradaki farkı anlayamaz ve filmi Amerikan topraklarındaymış gibi izleyebilirsiniz. Genel olarak en iyi VPN olarak NordVPN’i öneriyoruz. İki yıllık bir plan taahhüt ettiğinizde şu anda ayda 6,69 ABD dolarıdır.
genel-19