Bungie, Destiny 2’ye uzun zamandır istenen özellikleri ekleme konusunda başarılı görünüyor, Egzotik silah odaklanma yakında, düşme hasarından kaynaklanan ölümler yakın zamanda kaldırıldı ve sonunda bir oyun içi yükleme sistemi tanıtıldı. Sırada oyuncuların yıllardır istediği bir şey var: envanterinizdeki silahları ve gemileri döndürerek ne kadar güzel göründüklerini görebilmek.

Bu tamamen kibirli bir özellik – kesinlikle Bungie’nin son sürümünde ana hatları çizilen birçok silah değişikliğinden daha az önemli. Blog yazısı–ama yine de heyecan verici. Envanterinizde onlara daha yakından bakmak için her zaman silahları ve gemileri inceleyebilirsiniz, ancak görülebilecekleri açı sabitlendi. Bir geminin arkası neye benziyor? Silahının diğer tarafında ne var? Önümüzdeki hafta başlayacak olan Derin Sezon güncellemesiyle nihayet daha kolay öğrenebileceksiniz.

Bu özellik, serçelerle aynı şekilde çalışacak ve hem envanterinizde hem de Eververse mağazasında süs eşyalarına bakarken mevcut olacak. Gemilerde, yukarıdaki videoda görüldüğü gibi, gemilerin izlerini de görebileceksiniz. Ek olarak, videoda Koşullu Kesinlik’te gördüğünüz ateş efekti gibi ortam görsel efektleri, bunlara sahip tüm silahlar için oynayacaktır.

Ayrıca silahlarınıza ve eşyalarınıza bakarak geçirdiğiniz zamanı daha tatmin edici hale getirmek için silahları, gemileri veya zırhları inceleme ekranında artık alan derinliği bulanıklığı etkisi olmayacak.

Season of the Deep, bu yeni inceleme özelliği ve çok daha fazlasıyla 23 Mayıs Salı günü başlıyor. Yeni Strand Aspect’ler, Egzotik zırh revizyonları, işlenebilir silah kalıpları elde etmenin daha kolay bir yolu, Egzotik düşüşlerde artış ve çok daha fazlası olacak.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1