Diablo 4 Twitch düşer Blizzard, yayıncılara Twitch’lerine abone olmanızı ve RPG oyununda ödüller almanızı sağlayacak Bir Yayıncıyı Destekleyin programı hakkında e-posta gönderiyor. Endişelenmeyin, Diablo 4 ayrıca yalnızca yayıncıları izleyerek daha fazla standart Twitch ödülü alacak ve sizi Diablo 4 çıkış tarihinden önce ödüllerle iyi donanımlı bırakacak.

Redditor ve yayıncı Uberkull, yayıncıları aboneliklerle destekleyebileceğiniz ve karşılığında binek alabileceğiniz Diablo 4 binekleriyle ilgili aldıkları bir Twitch katılım tanıtım mesajını paylaştı. Bir Yayıncıyı Destekleyin kampanyası 5 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar sürecek ve kriterleri karşılarsanız aşağıda görüldüğü gibi Diablo 4 Primal Instinct bineğini alacaksınız.

Diablo 4 katılım mesajı, katılan kanallarda iki abonelik satın alırsanız bineği alacağınızı ve 4,99 ABD Doları / 3,99 ABD Doları tutarındaki bir Twitch aboneliği ile bunun dış görünüm için 10 ABD Doları / 8 ABD Doları veya 12 ABD Doları olacağı anlamına gelir. sonunda telefonla ödeme yaparsınız.

Diablo 4 bineğine baktıktan sonra sizce fiyat etiketine değer mi? Açık olmak gerekirse, ortak Twitch yayıncılarını da destekleyeceksiniz, bu nedenle Diablo 4 içeriği oluşturan içerik oluşturucular için bunu yine de yaparsanız, bu güzel bir küçük bonus olur. Değilse, temelde bir Diablo 4 montajı için 10-12 dolar ödüyorsunuz. Gerçekten istiyorsan, yani.

Diablo küresel topluluk geliştirme direktörü Adam Fletcher şu soruya yanıt verdi: posta, hem meşruiyetini teyit ediyor hem de Twitch aboneliklerinin izleyiciler için tek akış ödülü olmayacağını söylüyor. “Standart görüntüleme Drops gereksinimlerine de sahip olacağımızı söylemek için söylüyorum. Sadece bu değil,” diyor Fletcher.

Server Slam oynuyorsanız ve Necromancer’ın durumu hakkında endişeleniyorsanız endişelenmeyin, Blizzard’ın dediği gibi Diablo 4 Necromancer bazı aşırı hevesli iskelet çağırma nerflerinin ardından düzeltiliyor.

Temel Diablo 4 ipuçlarının ve püf noktalarının, Diablo 4 sınıflarının ve ünlü Diablo 4 sisteminin bir dökümünü içeren bir sonraki Diablo’nun tam sürümünün önüne geçmek istiyorsanız, size de harika yardımlarımız var. ilave olarak.oyun-2