Muhteşem Bayan Maisel yıldız Rachel Brosnahan, Lois Lane’i oynamak için kısa listede James Gunn’ın Süpermen: Miras, kaynaklar söyledi Hollywood Muhabiri.

Kaynaklara göre Brosnahan, cesur oyuncu için “olağanüstü” bir seçme gerçekleştirdi. Günlük gezegen muhabir, ancak Gunn’ın 20 küsur karakterli Metropolis kahramanlıklarına odaklanan Man of Steel vizyonuyla başarmayı umduğu şey için daha eski bir aralıkta olabilir.

Yine de Emmy ödüllü aktris, Amy Adams, Erica Durance, Kate Bosworth, Elizabeth Tulloch ve Margot Kidder gibi aktrisler tarafından canlandırılan ikonik çizgi roman karakterini oynama fırsatını çok isterdi.

Brosnahan, “Yani, bakın, internette okuduğunuz her şeyi bir parça tuzla alın benim ilk tavsiyem,” diye şaka yaptı Brosnahan Görünüm hikaye sorulduğunda THR karakter için kısa listede olduğunu söyleyen kırdı. “Bak, olağanüstü olurdu. Bu inanılmaz derecede yetenekli gazeteci Lois Lane’i izleyerek büyüdüm, sıkıntılı bir genç kız olmaktan çok uzaktım ve ortaya çıkarsa bu şansın üzerine atlardım.

Lois Lane için diğer adaylar arasında Netflix’in başrolünde yer alan Emma Mackey yer alıyor. Cinsel eğitim ve Greta Gerwig’de olacak Barbie, Bridgerton aktris Phoebe Dynevor ve son olarak Samara Weaving’de görüldü. Çığlık VI.

Bununla birlikte kaynaklar, bazı aktrislerin herhangi bir ekran testinden geçmediği ve yeni karıştığı konusunda da uyarıyor. Bir kaynak söyledi THR halkadaki bazı isimlerin şu anda “bir sohbet odası listesinin” parçası olduğunu, başka bir kaynak ise film yapımcılarının ve stüdyonun “bir karara yakın olmadığını” belirtiyor.

Netflix’te rol alan David Corenswet Hollywood ve en son başrol oynadığı İnci, Clark Kent’i oynamak için en iyi yarışmacılar arasında. öfori yıldız Jacob Elordi de Kent rolü için düşünüldü, ancak kaynaklar onun rol için adını asla vermediğini söylüyor. Nicholas Hoult, Superman’in baş düşmanı Lex Luthor için dikkate alınan tek kişi gibi görünüyor.sinema-2