Disney’in sahip olabileceği milyarlar kazandı geçen yılın mega gişe rekorları kıran filmiyle Avatar: Suyun Yolu, Ancak şimdilik gidiyor akış başarısını paylaşın. James Cameron’ın yönettiği devam filmi 7 Haziran’da yayınlanacak ve filmin dağıtımı Disney tarafından yapılmış olsa da, onu görebileceğiniz tek yer Disney+ olmayacak. orada da görebilirsin Max, diğer adıyla HBO Max.

Bu, Jake Sully, Neytiri ve Pandora dünyasının devam eden hikayelerini henüz görmemiş olan daha da fazla müşterinin—ya da sadece onları tekrar görmek istiyorumtam olarak bu şansa sahip olacak. Ne kadar uzun olduğuna dair bir kelime yok Suyun Yolu Max’te kalacak, ancak gelişinin, Disney’in orijinali yapan stüdyo olan Fox’u satın almadan önce imzalanan anlaşmalarla bir ilgisi olduğunu hayal ediyoruz. avatarıve devam filmlerine yeşil ışık yaktı.

Yayınlardaki bir fark, Disney + sürümünün “film yapımcıları, oyuncular, ve mürettebat,” bu da ona biraz avantaj sağlıyor. Yine, bunların malzemelerden sadece birkaçı olduğunu hayal ederiz. şu anda dijital yayında mevcut, ama bu hiç yoktan iyidir. (Ayrıca, Blu-ray veya 4K sürümü hakkında henüz bir bilgi yok, ancak bunun çok yakında olacağı kesin.)

İçinde Avatar: Suyun Yolu, 2009’un hit yıldızlarını yaklaşık on yıl sonra yakalıyoruz. Jake (Sam Worthington), Neytiri (Zoe Saldana) ile evli ve üstelik çocukları olan, artık Na’vi halkının tam bir üyesidir. Ancak, resmi rakibi Quaritch (Stephen Lang) kendi Na’vi bedeniyle ölümden döndüğünde, tüm Sully ailesi, suda yaşayan ve çalışan yeni bir Na’vi kabilesiyle taşınmak ve saklanmak zorunda kalır. İlk olarak Aralık ayında vizyona giren film, dünya çapında 2,3 milyar doların üzerinde hasılat elde etti. üçüncü yapmak şimdiye kadarki en yüksek hasılat yapan film, hemen arkasında Yenilmezler: Oyunsonu ve orijinal avatarı.

Film henüz her iki hizmette de yayınlanmasa da, Disney+’ın zaten bir açılış sayfası var. HBO Maks… Üzgünüm, “Max” değil.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7