Çoğu gerçek suç podcast yayıncısı, şovları eğlence amaçlı olsa da, saygı duyulan bir yerden geldiklerini ve sadece bir olay yeri araştırmacısı olarak yaşamanın nasıl bir şey olacağına dair hayal kurma alıştırmaları olmadığını vurgulamaya çalışır. Ancak Peacock’ın yeni dizisinin ilk fragmanında Gerçek hikayeye dayalıdırbir çiftin komşularının zamansız ölümüyle ilgili ev yapımı şovu, onların cinayet çözme hayallerini yaşamaları ve belki de yol boyunca biraz para kazanmaları için ilk adımdır.

Yürütücü yapımcılar Craig Rosenberg ve Jason Bateman’dan, Gerçek hikayeye dayalıdır Karı koca ikilisi Ava (Kaley Cuoco) ve Nathan Bartlett’in (Chris Messina) yeni bir bebek beklerken kendilerini para sıkıntısı içinde bulan mutlu bir çiftin hikayesini anlatıyor. Eski bir emlakçı ve tenis yıldızı olan Ava ve Nathan, hayattaki daha güzel şeylere biraz alışmış görünüyorlar ve iki yakayı nasıl bir araya getireceklerinden emin değiller. Gerçek hikayeye dayalıdır‘nin ilk fragmanı.

Her ikisi de işsiz ve yeni işler bulmaya çalışırken, hayat zaten çift için yeterince stresli ve ortalıkta dolaşan yerel bir seri katil olan West Side Ripper hakkında endişelenmiyorlar. Ancak Karındeşen’in ceset sayısı artmaya devam ettikçe, gerçek bir suç bağımlısı olan Ava, cinayetlerden birine olan yakınlıklarını kendi podcast’lerini başlatmak için kullanma ve hangi arkadaşlarının hangisi olduğunu bulmak için şovu kullanma fırsatı görür. yeni “o” katili olabilir.

Gerçek hikayeye dayalıdırFragmanı, HBO’larla birazdan fazla ortak noktası olacak gibi görünüyor Uçuş görevlisi, hem suçla başlarını aşan amatörlere odaklanması hem de tüm bunların Kaley Cuoco’su nedeniyle. Ancak bu erken bakışta şov hakkında gerçekten göze çarpan şey, ne kadar yan göz Gerçek hikayeye dayalıdır tüm sezon boyunca gerçek suç türü için olabilir Peacock’ı 8 Haziran’da vurur.genel-2