Jared Padalecki Doğaüstünün Daha Uzun Sürebileceğini Düşünüyor başlıklı makale için resim

resim: CW | Robert Falconer

Jared Padalecki en yeni şovu için devrede olabilir, Yürüteç: Bağımsızlıkama bu vermediği anlamına gelmez doğaüstü hayranlar konuşacak bir şey. ile yapılan bir röportajda TV İçeriden BilgiPadalacki bir gösterinin ne için olduğundan bahsetti 13 bölüm sezon için yapmış olabilir Doğaüstü.

Jensen [Ackles] ve 13 bölümlük sezon istedim Doğaüstü, birçok, birçok, birçok kez.” dedi Padalecki. “Aslında 13 bölümlük sezonlar çekmişiz gibi hissediyorum. Doğaüstümuhtemelen hala yapıyor olurduk Doğaüstü Şu anda.”

oldu Doğaüstü cehennem kadar aptal mı? Evet. Ancak Padalecki’nin burada bir anlamı var mı? Ayrıca evet! “Bence kısaltılmış bir sezon, 1. Sezonda “Bugs” gibi bir bölüm yapmak zorunda olmadığımız, gerçekten güçlü, aksiyon dolu, hikaye dolu bir sezon olurdu. Doğaüstü

böcek”, kayıt için, büyük bir olay örgüsü aracı olarak Kızılderili inançlarının yanlış temsil eden klişelerine çokça dayanan, oldukça eleştirilen bir bölümdü. Bu son sefer olmayacaktı Doğaüstü içine girerdi; ancak tam bir ağ düzeninde 15 sezonluk bir şov yapıyorsanızSezon başına 20-23 bölüm—koklama testini geçemeyen birkaç kişi olacak. Doğaüstü 327 bölüm uzunluğundaydı! Kelimenin tam anlamıyla rekorunu elinde tutuyor Amerika’nın en uzun soluklu, canlı aksiyon, fantastik TV dizisi.

Misha Collins, Supernatural’ı Başarılı Kılan Şeyler Üzerine

Misha Collins, Supernatural’ı Başarılı Kılan Şeyler Üzerine

Buradaki nokta şu ki Doğaüstü özel bir çekirdek izleyici kitlesine, kongrelere gelen ve kendi hayran çalışmalarını yapan bir vokal hayran kitlesine, dört dörtlük inanılmaz bir çekiciliğe ve işe yarayan bir haftanın canavarı formülüne sahipti. Şov her yıl, hatta beşinci veya yedinci sezondan sonra zayıflamış olsaydı, şov daha da ileri gidebilirdi. Fikirleri vardı! Çitlere doğru savruldu! Ve başka bir “Fransız Hatası”-esque evren… Doğaüstü hala güçleniyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7