Universal's Freaky'de Kathryn Newton.

resim: Evrensel Resimler

Yönetmenler Tyler Gillett ve Bettinelli-Olpin olarak bilinen yönetmen ikilisi Radyo Sessizliğison zamanlarda iyi bir performans sergiledi Çığlık 5 Ve Çığlık VI. Bir noktada diziye geri dönmeyi planlasalar da, bir sonraki projeleri Evrensel Canavarlar Hangi Canavarla mücadele ettiklerinden bile emin olamayacak kadar, hakkında çok gizli tuttukları bir film.

Bu, onları o gizemli filmin oyuncu kadrosunu oluşturmaktan alıkoymadı. Çığlık VI yıldız melisa barrera Ve Dan Stevens filmin başrolünü üstleniyor ve şimdi bir üçlü oyuncu daha mücadeleye katıldı. Göre hollywood muhabiri, Universal, filmde kilit rolleri oynamaları için Will Catlett, Angus Cloud ve Kathryn Newton’u getirdi. Üçü de oldukça yakın zamanda ortaya çıktı: Newton, Cassie Lang olarak ortaya çıktı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Şubat ayından itibaren; Catlett, Odaklanma Özellikleri başlığını taşıyordu’ bin bir geçtiğimiz Mart ayından; ve Cloud en çok üçüncü sezonu gelecek yıl prömiyeri yapılacak olan HBO’nun Euphoria dizisindeki Fez olarak bilinir.

Filmin olay örgüsü detayları büyük bir bilinmezlik içindeyken, THR filmin çalışma başlığının şu olduğunu ortaya çıkardı: Drakula’nın Kızı. Projenin, kaçırılan bir grup genç yetişkine odaklandığı söyleniyor, bu kurbanlardan birinin aslında efsanevi vampirin kızı olduğu ortaya çıktığında çok kötü gidiyor. Yayıncı tarafından yorum istendiğinde Universal, bu filmin “efsanevi canavar hikâyesine benzersiz bir bakış açısı sağlayacağını ve bu klasik karakterlerin nasıl kutlanacağı konusunda taze, yeni bir yönü temsil edeceğini” söyledi.

Dracula’nın çocuğunu konu alan bir film, yukarıdaki açıklamaya uyabilir gibi geliyor, ancak zamanla daha fazlasını öğreneceğiz. Universal’ın yaklaşan Monsters filmi ne olursa olsun, şu anda 19 Nisan 2024’te gösterime girecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7