Ne bilmek istiyorsun

  • Diablo 4 ekibi, Server Slam’de yaşanan Necromancer Summon Skeletons’taki değişiklikler hakkında sosyal medyada ve Blizzard forumlarında şikayetler alıyor.
  • İskeletler çok erken ölüyor, bu da sihirdar büyücüleri bir yapı olarak daha az uygun hale getiriyor.
  • Blizzard, sorunu çözmek için zaten bir düzeltme yayınladı.

Diablo 4 Server Slam şu anda yapılıyor ve Blizzard’a, 6 Haziran’da Diablo 4’ün lansmanından önce sunucularının gücünü test etme fırsatı veriyor. Necromancer nerflerine, özellikle de iskelet çağrılarının hayatta kalabilirliğine karşı haykırış. Yine de endişelenmenize gerek yok, çünkü Blizzard bu sabah Necro minyonlarının sağlığını ve hasar azaltmasını artırmak için bir düzeltme yayınladı.

Daha fazla gör

Önceki açık betada, Necromancer mevcut diğer sınıfların (Büyücü, Rogue, Barbarian ve Druid) gücünün ve gücünün üstünde ve ötesindeydi. Denge değişikliklerine çok ihtiyaç vardı ve aslında bunlar Sunucu Slam’inden önce uygulandı, ancak bazıları değişikliklerin aşırı hevesli olduğunu ve Necromancer’ı neredeyse oynanamaz hale getirdiğini söyledi. Veya Asmongold’un sözleriyle “Blizzard’ın deneme kararı, minyonları doğrudan hayatta tutmayı zorlaştırıyor, oyunu daha az eğlenceli hale getiriyor.”

genel-20