En iyisini elde etmek Diablo 4 ganimet Diablo 4 Ashava yumurtlama zamanları geldiğinde dünya patronunu alt etmeye hazır olmayı umuyorsanız, devam eden Server Slam’de kritik olacaktır. Neyse ki, oyuncular yaklaşan en büyük RPG oyunlarından birinin sunucularını doldururken, bir noktanın Diablo 4’te üst düzey donanımları çiftçilik yapmak için harika olduğu kanıtlandı.

Halihazırda 20. seviyeye ulaştıysanız ve Ashava’nın Diablo 4 Server Slam’e gelişinden önce öğe seviyenizi 300’den 350’ye veya hatta daha yükseğe zıplamayı hedefliyorsanız, içgüdünüz muhtemelen zindanları ve olayları gruplamak ve Yapabildiğiniz zaman Kyovashad’da Mırıldanan Obol’larınızla teçhizat için yuvarlanın. Bu sağlam bir hareket olsa da, son beta testinin şişirilmiş düşme oranlarının kaldırılması, efsanevi teçhizatın son derece az ve çok uzak olduğu anlamına geliyor.

Neyse ki, gözden uzak bir kale potansiyel bir çözüm sunuyor. Batıda Menestad’ın yukarısındaki Çatlak Tepeler’in kuzeyindeki Kor Dragan’a çıkmayı göze almamış olabilirsiniz. Yapmış olsanız bile, alanın 30+ seviye olduğuna, Sunucu Çarpması’nın 20. seviye sınırının üzerinde olduğuna dair büyük ekran uyarısı, düşünmeniz için duraklamanıza neden olabilir.

İyi haber şu ki, Kor Dragan cesur maceracılara hak iddia etmesi için bazı fantastik potansiyel eşyalar sunuyor; harika haber şu ki, onu sahiplenmek için içinizdeki ölümcül sakinlerle yüzleşmenize bile gerek yok. PCGamesN bazı testler yaptı ve Kor Dragan’daki en iyi düşme oranlarının zaten düşmanlardan değil, salonlarında noktalı olarak bulunan cesetler ve sandıklardan geldiğini doğrulayabilir.

Kesinlikle düşman orduları tarafından karşılanacaksınız, bu nedenle büyük grupları sersemletme, yavaşlatma, devre dışı bırakma veya başka bir şekilde onlardan kaçma yetenekleriniz varsa, o zaman bunlar kullanışlı olacaktır, ancak kalenin etrafından hızlıca dolaşabilir ve saldırabilirsiniz. çok fazla sorun olmadan vites. Decrepify laneti ve güvenlik için Blood Mist ile Necromancer’ım kitleleri alt etmeyi ve Black Friday kalabalığından süzülen deneyimli bir müşteri gibi kıyafet seçmeyi başardı.

Teçhizatın büyük bir kısmının seviye aralığınızın dışında olduğunu göreceksiniz, ancak bir kısmı 20. seviyeye inecek. Kalede sadece bir tur attıktan sonra, dramatik istatistik artışları olan birkaç teçhizat parçasını çıkarmayı başardım – beyaz ve mavi teçhizat bile stat olarak 20. seviyeye ulaştığınızda sahip olacağınız ender ve efsanevi eşyaların önüne geçebilir ve bulduğunuz uygun nadir eşyalar efsanevi güçlerle yükseltilebilir, bu nedenle Ashava için rampa yapmak için harika bir yer. Kullanamayacağınız şeyler, işçiliğinizi ve saygı maliyetlerinizi karşılamaya yardımcı olmak için hurdaya ayrılabilir veya satılabilir.

Diablo 4 ganimet çiftliği Server Slam - Kor Dragan'daki ekran görüntüsü, seviye 20 karakterin mevcut efsanevi teçhizatından çok daha yüksek bir öğe seviyesinde mavi damlaları gösteriyor.

Bölgeyi geçtikten sonra, yeniden doğmak için damlaları yeniden yükleyebilir veya şehre geri dönüp daha sonra dönmeden önce satabilirsiniz. Kaleyi keşfederken ölmeniz çok da önemli değil (sert bir oyuncu olmadığınız sürece), çünkü eşyalarınızın dayanıklılığının bir kısmını kaybedeceksiniz. Bunu elinizde tuttuğunuzda, Ashava patlayana kadar istatistiklerinizi güzel bir şekilde yükselteceğinizden ve onu yendiğiniz için tüm Diablo 4 Server Slam ödüllerini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, Necromancer benim tercih ettiğim sınıftı – evet, iskeletler geçmiş betaya kıyasla oldukça zayıf hissediyorlar, ancak patronların dışında yine de oldukça güvenilir olduklarını kanıtladılar ve ben daha az minyon odaklı bir modele yönelmeyi düşünüyorum. Diablo 4 Necromancer yapısı, takımımın hayatta kalmasına yardımcı olurken Ashava’ya bol miktarda hasar vermek için Bone Spear, Bone Prison ve yukarıda bahsedilen Decrepify’a odaklandı. Hangisini seçerseniz seçin, orada iyi şanslar.

YouTube Küçük Resmi

Hangi Diablo 4 sınıfını oynarsanız oynayın, en uygun yapılarla tam bir dökümümüz var. Ayrıca ünlü Diablo 4 sisteminin tam olarak nasıl çalıştığını açıkladık ve oyunda yeniyseniz Diablo 4 ipuçlarının ve püf noktalarının yararlı bir listesini hazırladık.oyun-2