Hiçbir Şey Telefonu (2) Flipkart'ta dalga geçti: Ne beklemeli?

Kapalı

Carl Pei‘S Hiç bir şey bu yaz çıkacak ikinci akıllı telefonu olan Phone (2) ile dalga geçti. Şimdi, Akıllı telefonun Hindistan’a gelişini anlatan Telefon (2) teaser’ı Flipkart’ta yayınlandı.

Bu, Nothing ve Flipkart’ın ilk ortaklığı değil. İlk ürününden bu yana Flipkart, Hindistan’da Nothing’in ortağıdır.

Nothing Phone (2) olarak adlandırılan telefon, ilk olarak MWC 2023’te tanıtıldı. Şirket, belirli bir tarih vermemesine rağmen çıkış tarihinin Haziran ve Ağustos ayları arasında olacağını onayladı.

Teaser, “Phone (2) Premium”dan bahsediyor ve Nothing’in yaklaşan akıllı telefonunun premium bir teklif olacağını yineliyor. Bu nedenle, Nothing Phone’a (1) kıyasla bazı donanım yükseltmeleri bekleyebiliriz.

Birkaç ayrıntı mevcut olsa da, Nothing yaklaşan akıllı telefona bir bakış sunan bir tanıtım görüntüsü paylaştı. Telefonun (2), Telefonda (1) kullanılan Glyph arayüzünü koruması ve şeffaf bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

Telefon (2) ile sunmayı amaçladıkları birinci sınıf deneyimi hiçbir şey vurgulamıyor. Pei, bu yeni modelin, güç ve performansta daha yüksek bir maliyetle gelecek önemli bir iyileştirme ile önceki modelden daha lüks bir seçenek olacağını belirtti.

Hiçbir şey işbirliğini genişletmedi Qualcommve Telefon (2), bir Snapdragon 8 Gen serisi yonga seti içerecektir. Telefon (2) hakkında söylentiler dolaşsa da henüz resmi bir bilgi yayınlanmadı.

Nothing Phone (1) şu anda Flipkart’ta 28.999 Rs’den başlayan fiyatlarla mevcuttur. Nothing Phone (1), 6,55 inç 120 Hz AMOLED, Snapdragon 778G+ yonga seti, 50+50 MP kamera kurulumu ve 4500 mAh pil sunar.

Phone (2), 2022 yazında piyasaya sürülen Phone (1) modelinden bir yıl sonra gelecek.

Lansman yaklaştıkça önümüzdeki haftalarda Nothing Phone (2) hakkında bilgi edinmeyi umuyoruz.

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9