Amnesia serisinin merakla beklenen dördüncü oyunu Amnesia: The Bunker bu ayın sonunda çıkacak. Lansmanına sadece birkaç hafta kala, 10 dakikalık Amnesia: The Bunker oynanışı IGN aracılığıyla gösterildi. Sığınak, keşfetmeniz için bazı korkunç alanlar, karşılaşacağınız bazı düşmanlar ve daha fazlasını içerir.

Amnesia: The Bunker Gameplay ile Gizli Korkuları Yaşayın

10 dakikalık oyun, bize serbest bırakılmayı bekleyen dehşet hakkında iyi bir fikir veriyor. Bir yaratık sizi karanlıkta yakalarken oyun bir atlama korkusuyla açılır. Ayrıca sığınağın çeşitli konumlardan oluşan haritasına da göz atıyoruz. Frictional Games, oyunun yarı açık dünya sandbox benzeri bir deneyim olacağını ortaya koydu. Amnesia: The Bunker oynanışını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Ayrıca, elimizdeki bazı silahlara göz atarak depolama sistemine ve envantere bir göz atıyoruz. Sığınaktan geçmek için birçok bulmacayı çözmemiz ve bir grup korkunç yaratıkla savaşmamız gerekecek.

Amnesia: The Bunker, karanlık koridorları takip eden ezici terörlerle yüzleştiğiniz ve çıkış yolunu bulduğunuz ıssız bir 1. Dünya Savaşı Sığınağında geçiyor. Frictional Games, başlığın oldukça kısa olacağını ve tamamlanmasının sadece 4-6 saat süreceğini ortaya çıkardı. Ancak oyunun tekrar oynanabilirliğini artıracak bazı dinamik ve rastgele olaylar olacak. Amnesia: The Bunker 23 Mayıs 2023’te çıkacak ve PlayStation 4, 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de mevcut olacak.

Amnesia: The Bunker oynanışı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.oyun-5